Sokołowska ledwo kryla łzy. "Moja historia trwała kilka lat"

Katarzyna Sokołowska urodziła dziecko w wieku 49 lat
Katarzyna Sokołowska urodziła dziecko w wieku 49 lat
Źródło zdjęć: © fot. Akpa

27.12.2022 14:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Sokołowska gościła ostatnio w "Dzień dobry TVN". W rozmowie z Małgorzatą Rozenek opowiedziała o swojej walce o urodzenie dziecka. W pewnym momencie kobieta nie kryła wzruszenia.

Katarzyna Sokołowska to reżyserka pokazów mody, która funkcjonuje w show-biznesie od wielu lat. Popularność zdobyła za sprawą programu "Top Model", do którego dołączyła w 2013 r. Na fotelu jurorskim zastąpiła Karolinę Korwin Piotrowską, a widzowie od razu docenili jej profesjonalizm i rozeznanie w branży modelingowej.

W wieku 49 lat Katarzyna Sokołowska urodziła swoje pierwsze dziecko. O ciąży poinformowała fanów późno, bo dopiero w połowie kwietnia, czyli na trzy miesiące przed porodem. "Cuda się zdarzają. Alleluja! Wspaniałych Świąt dla was! Dla nas nie mogły być lepsze" - napisała wtedy na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ivo przyszedł na świat 18 lipca. O swojej długiej walce o dziecko Sokołowska opowiedziała właśnie w rozmowie z Małgorzatą Rozenek w "Dzień dobry TVN". - To jest jednostkowa historia. Moja trwała kilka lat. Też już pewnie w takim momencie - przyznała Sokołowska. Gdy Rozenek spytała, czy chodzi jej o graniczny moment, gościni programu przyznała jej rację. 

- Tak myślę, że granicznym. Biologia kobiety bardzo na to wpływa. W mojej świadomości już była taka myśl, że może się będę musiała pogodzić z tym, że tego dziecka nie będzie. Już miałam taki moment, trudny bardzo. Z tym musisz sobie poradzić sama - powiedziała Sokołowska, ledwo powstrzymując przy tym łzy.

Warto wspomnieć, że pełna rozmowa z Sokołowską w "Dzień dobry TVN" zostanie pokazana w środę (28 grudnia).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (89)
Zobacz także