Trwa ładowanie...

Sobota z Telewizją WP: kabaretowy maraton, a wieczorem filmy "W obronie brata" i "Dark woods" [20-10-2018]

W sobotę w Telewizji WP zobaczycie sporo programów reality, najlepsze kabaretowe występy, a później dwa świetne filmy. Zobaczcie ramówkę!

Share
Sobota z Telewizją WP: kabaretowy maraton, a wieczorem filmy "W obronie brata" i "Dark woods" [20-10-2018]Źródło: Materiały prasowe
d3mipua

Największe mosty Wielkiej Brytanii, sobota, 20 października 11:00, Telewizja WP

Największe mosty Wielkiej Brytanii Materiały prasowe
Największe mosty Wielkiej Brytanii Źródło: Materiały prasowe

Inżynier Rob Bell opowiada o najbardziej interesujących mostach Wielkiej Brytanii. Widzowie dowiedzą się, jak te skomplikowane konstrukcje zostały zaprojektowane, jaka jest ich historia oraz jak bardzo niebezpieczna była praca przy ich budowie.

Wielkie przeprowadzki, sobota, 20 października 12:00, Telewizja WP

W programie specjaliści, dla których każda przeprowadzka jest możliwa. Czy to przeniesienie historycznego domu znad zapadającego się klifu, czy transport całego budynku przez góry i jeziora. Ta ekipa nie boi się żadnego zlecenia.

Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver, sobota, 20 października 13:00, Telewizja WP

Uczestnicy programu są niezadowoleni z domów, w których mieszkają. Z pomocą specjalistów od remontów i wystroju wnętrz mają szansę odmienić swój dom tak, by odpowiadał ich preferencjom.

d3mipua

reżyseria: Hawthorn Doyle Heather, Peter Waal

Nowe życie starych domów: Pchły i fanty, sobota, 20 października 14:00, Telewizja WP

Nowe życie starych domów Materiały prasowe
Nowe życie starych domów Źródło: Materiały prasowe

Ekipa Justina Stampera zajmuje się nabywaniem opuszczonych, zrujnowanych domów, które po gruntownej renowacji zostają sprzedane. Udany remont może sprawić, że zaniedbane lokum zyska drugie życie.

Mistrzowie kabaretu: Kabaret Smile, sobota, 20 października 15:05, Telewizja WP
Mistrzowie kabaretu: Kabaret Ani Mru Mru, sobota, 20 października 16:00, Telewizja WP

Gratka dla wielbicieli dobrej zabawy i śmiechu. Najlepsi komicy w Polsce wystąpią na scenie Teatru Capitol w programie "Mistrzowie Kabaretu". Gospodarzem wieczoru będzie Maciej Orłoś.

d3mipua

reżyseria: Beata Harasimowicz

Kabaret na żądanie, sobota, 20 października 17:00-20:00, Telewizja WP

Show to kąsek dla wielbicieli zabawnych skeczy wykonywanych przez polskie grupy kabaretowe. W formacie Telewizji WP wystąpią między innymi: Artur Andrus, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Łowcy. B, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Jurki, Kabaret Skeczów Męczących oraz Formacja Chatelet.

Mój dom świeci najjaśniej, sobota, 20 października 20:00, Telewizja WP

Mój dom świeci najjaśniej Materiały prasowe
Mój dom świeci najjaśniej Źródło: Materiały prasowe

Konkurs związany z amerykańską bożonarodzeniową tradycją dekorowania domu. Biorące udział w rywalizacji rodziny muszą spełnić oczekiwania jurorów w trzech kategoriach: wykorzystanie świateł, ogólny wygląd i świąteczna atmosfera. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 50 000 tysięcy dolarów.

d3mipua

reżyseria: Brady Connell, Jennifer Mullin, Max Swedlow, Thom Beers

W obronie brata (A Nanny's Secret), 115 min, Thriller, USA 2009, sobota, 20 października 22:00, Telewizja WP

W obronie brata Youtube.com
W obronie brata Źródło: Youtube.com

Claudia jest młoda, ładna i ambitna. Ma chłopaka, pracuje jako niania w domu bogatego małżeństwa, Julii i Evana Tyrellów. Źródłem kłopotów w jej życiu jest jedynie brat, Carter, który ciągle popada w tarapaty. Gdy okazuje się, że chłopak jest winien dilerowi 12 tys. dolarów, siostra odmawia pomocy. Tymczasem dom Tyrellów staje się celem napadu rabunkowego, podczas którego zamaskowany bandyta śmiertelnie rani ojca Julii. Carter zostaje oskarżony o zabójstwo. Claudia nie wierzy w jego winę. Postanawia na własną rękę dociec prawdy.

d3mipua

reżyseria: Douglas Jackson

wykonawcy: Haylie Duff (Claudia), Eric Johnson (Drew), Jon McLaren (Jace), Alex Cardillo (Aiden), Shawn Lawrence (Kurt), Paula Jean Hixson (Mickels), Cinthia Burke (Lynn).

Dark woods (Forbidden Attraction), 125 min, Thriller, USA 2010, sobota, 20 października 23:55, Telewizja WP

Dark Woods Materiały prasowe
Dark Woods Źródło: Materiały prasowe

Historia małżeństwa, które przeprowadza się do odosobnionego domku w lesie, by uporać się ze śmiertelną chorobą żony. Stan kobiety niebawem ulega pogorszeniu, a przyjaźń jej męża z lokalnymi nastolatkami przeradza się w obsesyjną i niebezpieczną grę.

reżyseria: Michael Escobedo

wykonawcy: Tracy Coogan (Susan Branch), John Muscarnero (Henry Branch), Mary Kate Wiles (Alicia Larch), James Russo (szeryf Demming), Corey Mendell Parker (dr Ben Lewis), Martine Jean (pani Turner), Mark Shady (Rand Larch).

d3mipua
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mipua