Trwa ładowanie...
22-10-2015 13:32

Snow Music Show

Snow Music ShowŹródło: mat. prasowe
d4jqb20
d4jqb20

Każdego dnia po nartach podczas Apres Ski oraz wieczorem w zaprzyjaźnionych włoskich klubach będziemy się bawić przy dźwiękach serwowanych przez topowe nazwiska sceny klubowej i koncertowej.

Zacznijcie pracować nad kondycją już dziś, bo czeka was niesamowicie intensywny czas! Jednym z artystów tegorocznego SMSa jest TOM NOVY. Ekscentryczny hedonista, zgryźliwy komentator, samozwańczy enfant terrible sceny muzyki tanecznej. Jest jednym z najważniejszych członków niemieckiej i międzynarodowej sceny muzycznej. Zza oceanu przylecą też do nas FAST & FRANK z FUN LOVIN CRIMINALS ze swoim autorskim projektem Radio Riddler. Panowie specjalizują się w reggae’owej obróbce znanych utworów równie znanych artystów. Miksują, śpiewają, nagrywają m.in. Adele, Coldplay, Rihanna, Bruno Mars, Dr. Dre and Snoop Dogg. Ostatnio mieli przyjemność supportować zespół UB40 w ich amerykańskiej trasie.

Znad wód ale bałtyckich pojawi się 2 wyśmienitych artystów. SŁAWEK JASKUŁKE – jeden z najciekawszych pianistów jazzowych średniego pokolenia. Improwizator, kompozytor muzyki fortepianowej, orkiestrowej, teatralnej i filmowej. Ma za sobą występy na największych scenach muzycznych i festiwalach jazzowych. Jest twórcą projektu “Chopin na pięć fortepianów” prezentowanego premierowo na Światowej Wystawie EXPO w Shanghaju. ROBERT SOCHACKI, który malarstwem zajmuje się od zawsze - studiując je na Gdańskiej ASP, a następie jako scenograf teatralny oraz twórca happeningów. Obecnie jako malarz video tworzy głównie wielkoformatowe projekcje. Jego prace z natury dynamiczne i ulotne prezentowane były w galeriach, podczas wydarzeń artystycznych zarówno w Polsce jak i na świecie oraz na festiwalach muzycznych. Wspólnie ze Sławkiem stworzą audiowizualny spektakl w samym centrum Madonny Di Campiglio.

W skład silnej grupy wspierającej działania muzyczne całego tygodnia wchodzą MC JACOB A, SEB SKALSKI, RICARDO, NOZ, ROS, SHAMBALAYA, PAPA GOLDEN SHOT. Partnerami Snow Music Show są: Miasto SOPOT, THE VIEW Warsaw, Zatoka Sztuki. Śpieszcie się i wcale nie powoli! Liczba miejsc jest niestety ograniczona!

Szczegóły imprezy na: www.snowmusicshow.pl

d4jqb20
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jqb20