ycipk-ayozkl

"SNL Polska - Weekend Update" w każdą niedzielę o 20.20 w Telewizji WP

"SNL Polska - Weekend Update", to polska wersja znanego amerykańskiego programu, który w ironiczny sposób komentuje najważniejsze wydarzenia ostatniego tygodnia. Emisja w soboty na Showmaxie oraz w każdą niedzielę o 20:20 w Telewizji WP.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Program poprowadzą: Laura Breszka i Kamil Pruban
Program poprowadzą: Laura Breszka i Kamil Pruban (Materiały prasowe)
ycipk-ayozkl

27 października na Showmax startuje program "SNL Polska - Weekend Update", a dzień później pojawi się w Telewizji WP. Ten 15-minutowy program to celne, choć groteskowe podsumowanie tygodnia w wykonaniu dwójki prowadzących - *Laury Breszki i Kamila Prubana. *

Chociaż jest to program komediowy, niejednokrotnie można dowiedzieć się z niego więcej niż z programów informacyjnych. Te “szydercze wiadomości” to segment znany z wyprodukowanego przez Showmax najgłośniejszego show komediowego ostatnich lat - "SNL Polska".

Odcinki będą emitowane w każdą w niedzielę w Telewizji WP o godz. 22.00

ycipk-ayozkl

Nagrania będą się odbywać live to tape. Gościnnie będą pojawiać się również aktorzy znani z SNL Polska. W sumie powstanie 10 odcinków.

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie NC+ (kanał 170) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (128), Netia (30), Orange (35), Multimedia (38), UPC (158/116), Inea (28), Toya (17) oraz w WP Pilot.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-ayozkl

ycipk-ayozkl
ycipk-ayozkl