Trwa ładowanie...

"Śnieżna paczka" w Kinie WP Pilot. Doskonały seans dla całej rodziny

Kino WP Pilot to nie tylko najnowsze i najciekawsze produkcje dla starszych widzów. Udowodni to poniedziałkowy seans "Śnieżnej paczki" – nowej animacji twórców takich hitów jak "Epoka lodowcowa 4" czy "Sekretne życie zwierzaków domowych". Seans w Kinie WP Pilot, bez reklam i wychodzenia z domu, już dziś o 16:00.

Share
"Śnieżna paczka" w Kinie WP Pilot. Doskonały seans dla całej rodzinyŹródło: Materiały prasowe
d36iw5g

Kino WP Pilot to świetne rozwiązanie dla widzów tęskniących za kinem. Podczas gdy na platformach streamingowych dominują klasyki i filmy powtarzane do znudzenia przez różne stacje telewizyjne, serwis streamingowy Wirtualnej Polski stawia na nowości. Niektóre nie zdążyły wejść na polskie ekrany przez koronawirusa, inne doczekały się niedawno wydań na DVD. Ale tylko Kino WP Pilot gwarantuje najniższą cenę (12,90 zł za "bilet") i komfort oglądania wybranego filmu bez uciążliwych reklam.

W poniedziałek 20 kwietnia o 16:00 własnie w Kinie WP Pilot zostanie wyemitowana "Śnieżna paczka". To najnowsza animacja współtwórców filmów "Jak ukraść księżyc" (to tam narodziły się Minionki)
, "Sekretne życie zwierzaków domowych" i "Epoka lodowcowa 4".

Dlaczego warto zaprosić domowników na seans "Śnieżnej paczki"? Bo to porywająca komedia, w której śledzimy przygody arktycznego lisa i jego polarnych przyjaciół. Wesoła paczka musi połączyć siły w walce z podbiegunowym złoczyńcą.

d36iw5g

Śmigły, polarny lis, pracuje na arktycznej poczcie, ale marzy skrycie o karierze psa-kuriera, która zwyczajowo przypisana jest psom husky. Pewnego dnia, by udowodnić swe niezwykłe umiejętności, postanawia osobiście dostarczyć przesyłkę do odległego adresata. U celu Śmigły odkryje, że odbiorcą przesyłki jest ekscentryczny mors, który planuje roztopienie arktycznych lodów, by zatopić świat i zyskać nad nim absolutną władzę. Śmigły musi skrzyknąć swych najdzielniejszych przyjaciół, by pokrzyżować te podstępne plany i pokazać światu, że nie warto zadzierać z listonoszem i jego ekipą lodowcową…

Obejrzyj: Kino WP Pilot - o co w tym chodzi?

"Śnieżna paczka" trafiła do kin pod koniec 2019 r. i mogła umknąć uwadze przez silną konkurencję. Przypomnijmy, że w tym samym czasie na ekrany wchodziły takie pełnometrażowe animacje jak "Kraina lodu 2", "Tajni i fajni", a na Netfliksie rządził "Klaus". Jeżeli więc przegapiliście kinową wersję "Śnieżnej paczki", teraz nadarza się idealna okazja na nadrobienie tej zaległości.

Seans w Kinie WP Pilot rozpocznie się <a href="https://pilot.wp.pl/oferta/60/?utm_source=kultura&amp;utm_medium=referral&amp;utm_campaign=kino_wp_pilot">w poniedziałek 20 kwietnia o 16:00</a>. Bilet to tylko 12,90 zł za pokaz w wysokiej jakości i bez żadnych reklam. Więcej szczegółów <a href="https://pilot.wp.pl/oferta/60/?utm_source=kultura&amp;utm_medium=referral&amp;utm_campaign=kino_wp_pilot" target="_blank">TUTAJ</a>.

d36iw5g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36iw5g
d36iw5g