Trwa ładowanie...

Smutny finał odcinka w "Sablewskiej od stylu". "Szanuj wszystkich ludzi!"

Ten odcinek przebiegł nie tak, jak wyobrażała sobie Maja Sablewska. W efekcie na koniec, inaczej niż zazwyczaj, było więcej przykrych niż miłych słów.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Smutny finał odcinka w "Sablewskiej od stylu". "Szanuj wszystkich ludzi!"Źródło: kadr z programu
d2vu4ne

Bohaterka show, Magda, pojawiła się u Mai Sablewskiej nie tylko w poszukiwaniu własnego stylu, ale też ze sporym kompleksem na punkcie uzębienia. Marzył się jej piękny, hollywoodzki uśmiech. Specjalnie dla uczestniczki gospodyni złamała najważniejszą zasadę programu - na metamorfozę dała nie 48 godzin, a cztery dni. Wszystko po to, by Magda mogła mieć zrobiony nowy, piękny uśmiech w klinice dentystycznej. Niestety, mimo dobrej woli Sablewskiej i jej ekipy, współpraca nie układała się najlepiej.

Uczestniczka dała się we znaki całemu zespołowi. Dwukrotnie nawet pokłóciła się z fryzjerką z beauty teamu Mai. Dobitnie zaznaczyła mocny charakter w programie nie zwracając większej uwagi na to, że robi innym przykrość. Samą Sablewską nieomal doprowadziła do łez.

kadr z programu
Źródło: kadr z programu

– Nie powiem nic. Bo czasem słowa niewypowiedziane są lepiej zrozumiane – stwierdziła gorzko. Gospodyni programu wywiązała się mimo wszystko z zadania, ale na koniec nie udawała, że praca nad przemianą uczestniczki sprawiła jej przyjemność.

d2vu4ne

- Zrobiłam tę metamorfozę tylko dlatego, że obiecałam to twojej niewidomej mamie. Mam nadzieję, że opiszesz jej to w najpiękniejszych słowach - mówiła w finale odcinka.

Magda zyskała co prawda nowy, piękny uśmiech, modną fryzurę i gustowne, podkreślające jej figurę ubrania w stylu vintage, ale efekt metamorfozy przysłoniło jej negatywne nastawienie.

kadr z programu
Źródło: kadr z programu

- Wiesz co symbolizuje ścięcie włosów? Zmianę w życiu i odcięcie się od przeszłości. Chciałam ci w tym pomóc i każda z pracujących tu ciężko osób chciała ci pomóc. Więc mam do ciebie prośbę, ogromną prośbę. Szanuj ludzi. Wszystkich, a nie tylko tych, od których otrzymujesz coś, czego oczekujesz – podsumowała smutno. Finał "Sablewskiej od stylu" w takich okolicznościach trudno było nazwać happy endem.

kadr z programu
Źródło: kadr z programu
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2vu4ne
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vu4ne
d2vu4ne