RozrywkaSmutne urodziny Aleksandry Kwaśniewskiej

Smutne urodziny Aleksandry Kwaśniewskiej

Smutne urodziny Aleksandry Kwaśniewskiej
Źródło zdjęć: © Kapif

18.02.2010 14:54, aktual.: 25.11.2013 10:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.efakt.pl )

Czyżby prezydentówna postanowiła zmienić otoczenie i odciąć się od ludzi, z którymi ostatnio przebywała? Wszystko na to wskazuje, bo Kwaśniewska bez nich świętowała urodziny.

Nie da się bowiem ukryć. że od jakiegoś czasu Oli Kwaśniewskiej (29 l.) jest zdecydowanie mniej na salonach. A teraz jeszcze zdecydowała się spędzić urodziny w nietypowy dla siebie sposób. Początkująca dziennikarka obchodziła urodziny we wtorek. Fakt postanowił zatelefonować do niej z życzeniami. – Dziękuję bardzo – usłyszeliśmy od Oli. Jednak w jej głosie nie słychać było zbyt wiele radości i entuzjazmu. Co się stało? Czyżby prezydentówna nie cieszyła się ze swojego święta?

– Hucznej imprezy nie będzie – kontynynuowała stanowczo Ola. – Na ostatnich takich przyjęciach w moim otoczeniu było zbyt dużo osób, których towarzystwa nie bardzo sobie życzyłam – dodała prezydentówna.

Jak to tłumaczyć? Otóż wszystko wskazuje na to, że w środowisku Kwaśniewskiej było sporo ludzi, których jedynym celem był ogrzanie się w blasku jej sławy. Teraz zaś Ola przejrzała na oczy i postanowiła nie dać się dłużej wykorzystywać.

Jeśli ten scenariusz jest prawdą, to trudno dziwić się decyzji gwiazdy. Lepiej spędzić urodziny w gronie bliskich, zaufanych osób lub nawet w samotności, niż spraszać znajomych, którzy nie zawsze mają czyste intencje.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także