Trwa ładowanie...
d21jy6e

Śmieszna wpadka w "Kole Fortuny". Odpowiedź uczestniczki zaskoczyła wszystkich

Teleturnieje mają to do siebie, że za sprawą uczestników dostarczają sporą dawkę śmiechu. Najczęściej spowodowane jest to zabawnymi odpowiedziami, których udzielają w trakcie trwania programu. W "Kole Fortuny" Pani Justyna nie poradziła sobie z oczywistym hasłem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Koło Fortuny" dostarcza widzom sporo śmiechu
"Koło Fortuny" dostarcza widzom sporo śmiechu (Facebook.com)
d21jy6e

"Koło Fortuny" miało swój wielki powrót we wrześniu tego roku. Po długiej przerwie teleturniej wrócił na czele z prowadzącym Rafałem Brzozowskim oraz Izabellą Krzan. Choć od emisji pierwszego odcinka w nowym wydaniu minęło niewiele czasu, już jesteśmy świadkami śmiesznych wpadek.

Tym razem uczestniczka programu nie poradziła sobie z hasłem: CIEŚNINA GIBRALTARSKA. Do finalnego rozwiązania brakowało jedynie jednej literki (ś). Odpowiedź wydawała się oczywista i wygrana była na wyciągnięcie ręki. Do momentu, kiedy nie usłyszeliśmy odpowiedzi. Pani Justyna, ku zaskoczeniu wszystkich, podała spółgłoskę d.

Filmik wzbudził duże zainteresowanie, gdyż zazwyczaj tego rodzaju wpadki bawią internautów. Myślicie, ze zjadł ją stres, czy rzeczywiście nie znała odpowiedzi?

d21jy6e

Podziel się opinią

Share
d21jy6e
d21jy6e