Trwa ładowanie...

Śmieszna wpadka w "Kole Fortuny". Odpowiedź uczestniczki zaskoczyła wszystkich

Teleturnieje mają to do siebie, że za sprawą uczestników dostarczają sporą dawkę śmiechu. Najczęściej spowodowane jest to zabawnymi odpowiedziami, których udzielają w trakcie trwania programu. W "Kole Fortuny" Pani Justyna nie poradziła sobie z oczywistym hasłem.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Śmieszna wpadka w "Kole Fortuny". Odpowiedź uczestniczki zaskoczyła wszystkichŹródło: Facebook.com
d2xfy5h
d2xfy5h

"Koło Fortuny" miało swój wielki powrót we wrześniu tego roku. Po długiej przerwie teleturniej wrócił na czele z prowadzącym Rafałem Brzozowskim oraz Izabellą Krzan. Choć od emisji pierwszego odcinka w nowym wydaniu minęło niewiele czasu, już jesteśmy świadkami śmiesznych wpadek.

Tym razem uczestniczka programu nie poradziła sobie z hasłem: CIEŚNINA GIBRALTARSKA. Do finalnego rozwiązania brakowało jedynie jednej literki (ś). Odpowiedź wydawała się oczywista i wygrana była na wyciągnięcie ręki. Do momentu, kiedy nie usłyszeliśmy odpowiedzi. Pani Justyna, ku zaskoczeniu wszystkich, podała spółgłoskę d.

Filmik wzbudził duże zainteresowanie, gdyż zazwyczaj tego rodzaju wpadki bawią internautów. Myślicie, ze zjadł ją stres, czy rzeczywiście nie znała odpowiedzi?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2xfy5h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xfy5h