Trwa ładowanie...

Śmierć Jordan Cashmyer. Koroner ujawnił przyczynę

W styczniu poinformowano o śmierci Jordan Cashmyer, 26-letniej uczestniczki amerykańskiego reality show "16 and Pregnant". Po miesiącu wiadomo, co stało się z Cashmyer. Koroner dopisał ostatni, tragiczny rozdział do jej historii.

Jordan Cashmyer zmarła w wieku 26 lat Jordan Cashmyer zmarła w wieku 26 lat Źródło: Instagram
d3v4og4
d3v4og4

Jordan Cashmyer pojawiła się w reality show MTV w 2014 r. W "16 and Pregnant" opisano historię jej i jej chłopaka Dereka Taylora. Dziewczyna została wydziedziczona przez rodzinę, która nie akceptowała jej związku, dlatego też, gdy Derek stracił pracę, trafili na ulicę. Tuż po zakończeniu zdjęć do programu, Jordan urodziła córkę Evie. W 2015 r. Jordan Casmyer tymczasowo przekazała prawa do opieki nad dzieckiem matce byłego partnera. Dwa lata później została aresztowana za posiadanie narkotyków.

Mówiło się, że Jordan próbuje wyjść na prostą. W 2021 r. świętowała rok życia w trzeźwości. Jednak w styczniu 2022 r. pojawiła się wiadomość o śmierci uczestniczki show. Podano przyczynę.

ZOBACZ TEŻ: Trudno się z tym pogodzić. Odeszli w 2021 roku

Z oświadczenia przesłanego do redakcji "E! News" przez biuro koronera wynika, że Jordan Cashmyer zmarła po zażyciu fentanylu i kokainy. Nie wyjaśniono jednak, czy dziewczyna celowo zażyła śmiertelny koktajl narkotyków, czy było to przypadkowe przedawkowanie.

d3v4og4

"Wczoraj wieczorem otrzymałam telefon, którego żaden rodzic nigdy nie chce" - napisała w styczniu na Facebooku mama Jordan. "Moja najstarsza ukochana córka Jordan odeszła, miała zaledwie 26 lat. Nasze serca są naprawdę złamane. Żaden rodzic nigdy nie powinien przechodzić przez utratę dziecka".

Jej ojciec Denis poinformował niedługo później, że rodzina zorganizowała internetową zbiórkę na pogrzeb, a także na wsparcie finansowe w opiece nad osieroconą przez Jordan 6-miesięczną dziewczynką Lylą.

"Nasza córka Jordan tragicznie zmarła 15 stycznia 2022 w wieku 26 lat. Zostawiła swoją słodką 6-miesięczną córeczkę. Uzależnienie od narkotyków to plaga, która niszczy wiele rodzin i nasza nie była na tę plagę odporna. Jordan zawsze była pełna życia i miała wyrazistą osobowość. Sprawiała, że ludzie wokół niej się uśmiechali" - można przeczytać w opisie zbiórki.

"Teraz musimy poradzić sobie z sytuacją, w której nasza wnuczka będzie dorastała, nie poznając swojej mamy i swojego taty. Layla straciła ojca przez uzależnienie, mając dwa miesiące. Mamę mając 6 miesięcy. Teraz nasza rodzina nie tylko musi wyprawić córkę w ostatnią drogę, ale zbudować nowe życie dla dziecka, które straciło rodziców, mając zaledwie kilka miesięcy. Proszę, pomóżcie nam pokryć koszty pogrzebu i utworzyć fundusz dla Layli" - zaapelowano.

d3v4og4

Zbiórkę rodziny Cashmyer wsparło ponad 200 internautów. Zebrano do tej pory 10 tys. dolarów.

d3v4og4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3v4og4