Trwa ładowanie...

"Smakuj świat z Pascalem": program nie tylko o gotowaniu, ale też o podróżowaniu

Share
"Smakuj świat z Pascalem": program nie tylko o gotowaniu, ale też o podróżowaniu
Źródło: AKPA
d3w7ps0

Pascal Brodnicki już niebawem powróci na ekrany telewizorów w najnowszej produkcji "Smakuj świat z Pascalem". W nowym programie Pascal da się poznać nie tylko jako kucharz, ale i zapalony globtroter. Jak się okazuje, nie tylko gotowanie, ale i podróże są jego życiową pasją.

O swojej telewizyjnej karierze i najnowszym przedsięwzięciu Pascal Brodnicki opowiedział w wywiadzie dla magazynu "Gala".

Jak zapewniał kucharz, jego nowy program diametralnie różni się od poprzedniej produkcji "Gotuj z Pascalem":
- To był format, to nie byłem ja - mówi o swoim poprzednim programie kucharz - Teraz chcę, żeby widz poszedł ze mną w świat, żebym mógł mu pokazać jego różnorodność. Jestem dziki. Szybko przechodzę na ty i wolę walić prosto z mostu - wyjaśnia Brodnicki i przekonuje, że "Smakuj świat z Pascalem" trafniej oddaje jego osobowość.

d3w7ps0

W rozmowie z dziennikarzem magazynu, Pascal zdradził niektóre szczegóły programu:
- W programie opowiem też o ciekawych składnikach, dowiesz się o trikach, jakie możesz stosować w kuchni na co dzień. Nauczę cię zastępować produkty dla nas niedostępne innymi, np. zamiast trawy cytrynowej skórka cytrynowa, i będzie pysznie jak w Laosie - ujawnia Pascal.

Czy Pascal narobił wam apetytu na swój nowy program? Jeśli tak, oglądajcie "Smakuj świat z Pascalem" w sobotę 7 kwietnia o godz.10.45 na kanale TVN Style.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d3w7ps0

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3w7ps0

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3w7ps0
d3w7ps0