Trwa ładowanie...
d27qrnf

Ślubne zdjęcie Małgorzaty i Pawła z "Rolnik szuka żony". Piękny kadr

Małgorzata i Paweł poznali się w programie TVP. Los chciał, że zakochali się w sobie. Dziś są już małżeństwem i wyczekują synka. Zobaczcie ich piękne zdjęcie ślubne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Program pozwolił im odnaleźć miłość.
Program pozwolił im odnaleźć miłość. (Facebook.com)
d27qrnf

Ślubne zdjęcia zawsze wzruszają oraz zachwycają. Piękne białe suknie ślubne, eleganckie garnitury i miłość wypisana na twarzach. Wszystko to tworzy przepiękny wizerunek zakochanej pary, która postanowiła spędzić ze sobą resztę życia.

Na profilu Pawła, męża Małgorzaty pojawiło się nowe zdjęcie. "Wróciliśmy tam, gdzie się rozpoczęło wszystko" - napisał. Para postanowiła w wyjątkowo symboliczny sposób uczcić początek ich znajomości, która przerodziła się w prawdziwą miłość.

Przypomnijmy, że informacje o tym, że para z "Rolnika" weźmie ślub przekazała Małgorzata za pomocą Instagrama, a radosną nowinę o ciąży zdradzono na początku piątej już edycji hitowej produkcji TVP.

d27qrnf

Paweł i Gosia są doskonałym przykładem na to, że prawdziwa miłość w show jest możliwa. "I tak po zakończeniu programu wszystko poukładało nam się jak klocki Lego. "Rolnik szuka żony" spełnił nasze marzenia - to już chyba magia tego programu!" - pisała Małgorzata na swoim instagramowym profilu.

Życzymy dużo miłości!

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d27qrnf

Podziel się opinią

Share

d27qrnf

d27qrnf