Ślub przy "Domu nad rozlewiskiem"

Ślub przy "Domu nad rozlewiskiem"
Źródło zdjęć: © AKPA

24.08.2009 14:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Pasymiu wielkie święto. Elwira, ekscentryczna i budząca respekt wśród mężczyzn sklepowa, wyszła za mąż! Znalazł się jeden śmiałek, który potrafił oswoić serce zrażonej do mężczyzn kobiety.

W końcu to dziewczyna z przeszłością, matka kilkuletniej córeczki. To oczywiście rzeczywistość serialowa, niemniej zgromadziła ona wielu aktorów na planie "Domu nad rozlewiskiem".

Elwira bowiem to pokrewna dusza głównej bohaterki Małgorzaty. To z nią Małgosia odbywa długie i szczere rozmowy o życiu i miłości, to jej powierza swoje sekrety. Szczęście Elwiry jest dla Małgorzaty odrodzeniem wiary w miłość, że wszystko może się udać...

W roli pięknej panny młodej zobaczyliśmy Joannę Drozdę, córkę znanego satyryka Tadeusza Drozdy, a w pana młodego wcielił się Robert Wrzosek.

Tego dnia na rynku urokliwego miasteczka na Mazurach można było spotkać same gwiazdy, m.in. Joannę Brodzik, Małgorzatę Braunek, Jerzego Schejbala, Marka Kałużyńskiego, Agnieszkę Mandat, Piotra Grabowskiego, Macieja Wierzbickiego.

Nic więc dziwnego, że to niecodzienne wydarzenie budziło zainteresowanie miejscowych oraz licznych o tej porze roku turystów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także