Trwa ładowanie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie o Anecie: "To nie jest dla niej odpowiednie miejsce"

Poznaliśmy pierwszych uczestników kontrowersyjnego show TVN. Wśród nich jest dziewczyna, co do której widzowie mają wątpliwości, czy nadaje się do małżeństwa. Dlaczego?

Share
Aneta jest uczestniczką szóstego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Aneta jest uczestniczką szóstego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
d1f68vd

Przypomnijmy, że "Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, w którym "eksperci" szukają żon i mężów osobom, które są gotowe wziąć udział w eksperymencie z nieznajomym lub nieznajomą. Druga połówkę poznają w dniu ślubu, od razu przed urzędnikiem.

W pierwszym odcinku nowego sezonu poznaliśmy trójkę uczestników: Kasię, Tomasza i Anetę. Co do tej ostatniej widzowie mają swoje wątpliwości. Jakie?

Aneta to bardzo aktywna 31-latka. Ma pracę biurową, poza tym jest trenerką personalną, uczy się także hiszpańskiego. Jej dni wypełnione są po brzegi zajęciami. Widzowie obawiają się, że nie ma tu zwyczajnie miejsca na drugą osobę.

d1f68vd

"Aneta moim zdaniem będzie musiała z czegoś zrezygnować. Gdzie tu czas na partnera?" - piszą na facebookowym profilu show. Inni wspominają, że za Anetą są ciężkie przeżycia i sama twierdzi, że nie potrafi się już przełamać. "Nie wiem, czy to odpowiednie miejsce dla niej".

Wszyscy jednak powtarzają, że trzymają za nią kciuki.

Pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które się rozstały

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1f68vd

Podziel się opinią

Share
d1f68vd
d1f68vd