"Ślub od pierwszego wejrzenia" TVN. Aneta i Robert już nie są ze sobą? Są na to "dowody"

Aneta i Robert to najbardziej lubiana para tej edycji show
Aneta i Robert to najbardziej lubiana para tej edycji show

23.11.2021 16:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Szósta edycja kontrowersyjnego show "Ślub od pierwszego wejrzenia" trwa i uczestnicy wciąż nie mogą zdradzić jej zakończenia. Widzowie jednak mają swoje domysły i małe śledztwa...

Najbardziej lubianą spośród trzech par "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tworzą Aneta i Robert. Dogadują się, są dla siebie serdeczni, nie szczędzą sobie czułych gestów. Nic dziwnego, że widzowie programu kibicują im i trzymają kciuki, by małżeństwo zaaranżowane przez "ekspertów" przetrwało.

Swoje śledztwo fani show prowadzą w sieci, gdzie większość uczestników "Ślubu" ma konta na Instagramie. Widzowie wyszukują na zdjęciach choćby najmniejszych dowodów na to, że relacja trwa. Gdy Aneta wyjechała na wakacje, wciąż wypatrywali tej drugiej osoby (Roberta!) na fotografiach. Na próżno. Tymczasem odpowiedź może być przed naszymi oczami.

Otóż Aneta i Robert nie obserwują się nawzajem na Instagramie. To bardzo banalna i przyziemna rzecz, jednak w dzisiejszych czasach dość znamienna. Zwłaszcza, że obserwują niektórych uczestników show. To może oznaczać, że kilka miesięcy po ślubie nie pałają do siebie sympatią. Inne wytłumaczenie to to, że tak bardzo zależy im na zachowaniu tajemnicy, że na wszelki wypadek nie obserwują się na Instagramie.

Jak myślicie, czy Aneta i Robert pasują do siebie i ich małżeństwo trwa?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (50)
Zobacz także