Trwa ładowanie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": te małżeństwa to nie fikcja. Uczestniczka zdradza kulisy programu

Wpis Agnieszki Łyczakowskiej z 4. edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia" po raz kolejny wywołał dyskusję o prawdziwości ceremonii zawieranych przed telewizyjnymi kamerami. Głos zabrała inna bohaterka ślubnego reality, zdradzając kulisy programu.

Agnieszka i Wojtek z 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"Agnieszka i Wojtek z 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"Źródło: kadr z programu
d1ko2th
d1ko2th

Formuła programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" od początku budziła niedowierzanie i podejrzliwość. Wielu wciąż zresztą trudno pojąć, że w nadziei na znalezienie miłości niektórzy są w stanie podjąć nawet tak wielkie ryzyko, jak ślub z nieznajomym w telewizyjnym programie. A jednak, na antenie (tym razem TVN) emitowana jest już 6. edycja kontrowersyjnego reality show, które połączyło ze sobą kilka par. Jedną z nich jest Agnieszka i Wojtek, których eksperci skojarzyli ze sobą w 4. sezonie.

Para niebawem przywita na świecie pierwszego potomka, ale niedawno Agnieszka pochwaliła się w sieci jeszcze jedną informacją. Małżonkowie odnowili małżeńską przysięgę i to właśnie zastanowiło jedną z fanek. Gdy w komentarzu zaczęła powątpiewać w prawdziwość zawartych przed kamerą związków, z błędu wyprowadziła ją inna uczestniczka ślubnego show TVN.

Pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które się rozstały

Głos w internetowej dyskusji zabrała Magda, która w 1. edycji wyszła za Krystiana. Nie tylko potwierdziła, że uczestnicy naprawdę ślubują w USC i przed telewizyjnymi kamerami, ale i przypominała, jak to wyglądało w jej edycji. Ujawniła, że było niewiele czasu na dopełnienie formalności.

"Miałam dwa dni na załatwienie rozszerzonego odpisu aktu urodzenia, co było niemalże niemożliwe, ale udało się. Nasze śluby były w ciągu 10 dni od otrzymania informacji, teraz widzę, że uczestnicy mają mocno wydłużony czas, bo chyba aż miesiąc" - napisała uczestniczka 1. edycji.

Warto dodać, że Agnieszka i Wojtek nie tylko odnowili przysięgę w USC (głównym jej powodem była zmiana nazwiska Agnieszki), ale i planują ślub kościelny. Tym razem jednak już bez udziału telewizji, jak zaznaczyli.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1ko2th
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ko2th