Trwa ładowanie...
ycipk-18n91g

"Ślub od pierwszego wejrzenia": kiedy czwarta edycja? Anita skomentowała

Anita Szydłowska, uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia", została zapytana o czwartą edycję kontrowersyjnego reality show. Wszyscy spodziewali się jesiennej premiery, ale od dłuższego czasu nic na ten temat nie wiadomo. Anita uchyliła rąbka tajemnicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anita Szydłowska powiedziała, co wie o czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Anita Szydłowska powiedziała, co wie o czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" (Forum)
ycipk-18n91g

Anita Szydłowska znalazła męża w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" i założyła z nim rodzinę. Do tytułowego ślubu doszło w marcu 2018 r., a piętnaście miesięcy później na świat przyszedł ich syn Jerzy. Anita, która wyrasta na gwiazdę Instagrama (186 tys. obserwujących), bardzo często relacjonuje życie młodej mamy. Ale nie tylko.

Obejrzyj: Seweryn z "Rolnika" przeszedł wiele. Jego historia jest poruszająca

ycipk-18n91g

W najnowszym wpisie pojawiły się jej rozważania o czytaniu bajek, ząbkowaniu – nie mogło też zabraknąć oznaczenia producenta kołyski, która wcale nieprzypadkowo pojawiła się na fotce Anity. Jedna z fanek skomentowała, że czuje przesyt akcjami promocyjnymi na profilu Szydłowskiej. Inna zmieniła temat i zapytała o "Ślub od pierwszego wejrzenia".

"Wiadomo coś w ogóle o następnej edycji programu? Bo podobno na jesień, a w internecie cisza" – napisała fanka w komentarzu.

Youtube.com
Podziel się

Rzeczywiście, poprzednie edycje startowały we wrześniu/październiku, a finałowy odcinek emitowano w listopadzie/grudniu. Nabór do czwartej edycji ruszył w czerwcu zeszłego roku, ale TVN nie podał konkretnej daty premiery.

ycipk-18n91g

"Wiadomo tyle, że została nakręcona, ale z niewiadomych przyczyn został przeniesiony termin jej emisji" – napisała Anita o czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-18n91g

ycipk-18n91g
ycipk-18n91g