"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia z nowego sezonu jest gotowa na miłość

Kasia to młoda i energiczna kobieta, gotowa na miłość
Kasia to młoda i energiczna kobieta, gotowa na miłość

01.09.2021 12:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sieci dostępny jest już pierwszy odcinek szóstego sezonu kontrowersyjnego programu TVN. Poznaliśmy pierwszych uczestników. I pojawiają się pierwsze obawy o ponowne błędy "ekspertów" show.

Poznać swojego męża w dniu ślubu? Pomysł jak ze średniowiecza! A jednak formuła "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyciąga widzów i uczestników. W TVN, dokąd przeniesiono ten format z TVN7, tej jesieni obejrzymy już szóstą edycję programu.

W sieci, na tydzień przed telewizyjną premierą, dostępny jest już pierwszy odcinek. Poznajemy w nim dwie uczestniczki i jednego uczestnika szukających swoich połówek. W tym odcinku eksperci mówią, że znaleźli im mężów i żony, oni zaś informują najbliższych o zbliżającej się dacie ślubu.

Kasia ma za sobą nieudany związek "pełen kłamstw i zdrad"
Kasia ma za sobą nieudany związek "pełen kłamstw i zdrad"

Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Jedną z pań, które wezmą ślub w tym sezonie, jest mieszkająca na Śląsku Kasia. Psycholog Magdalena Chorzewska, przedstawiając ją widzom zachowała się bardzo niezręcznie.

- Jest taką zwykłą dziewczyną z sąsiedztwa. Nawet jeśli nie jest typową gwiazdą, to myślę, że jej osobowość przyćmiewa absolutnie wszystko - powiedziała bez mrugnięcia okiem, dając znać, co myśli o aparycji Kasi.

Tymczasem drobna brunetka o czarującym uśmiechu jest gotowa na nową miłość. Piotr Mosak, który podobnie jak Chorzewska odgrywa rolę eksperta w kojarzeniu par, powiedział:

- To jest kobieta, która może dać w związku dużo energii, bardzo dużo pozytywnego nastawienia do życia. Wielu mężczyzn chciałoby mieć taką bombę energetyczną w domu, która ściągnie ich z kanapy.

To od razu nasuwa podejrzenia, że Mosak po raz kolejny może się pomylić i dobrać uczestniczce dramatycznie niedopasowanego partnera. Jeśli Kasia jest młodą energiczną kobietą, czy będzie jej dobrze z "kanapowcem"?

Niestety "Ślub do pierwszego wejrzenia" to historie głównie nieudanych "eksperymentów". Oby losy Kasi potoczyły się inaczej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także