Rozrywka"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza odpowiedziała ciekawskim. Wyznała, czy jest singielką

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza odpowiedziała ciekawskim. Wyznała, czy jest singielką

Iza nie kryje, że jest singielką
Iza nie kryje, że jest singielką
Źródło zdjęć: © kadr z programu

05.05.2022 12:41, aktual.: 05.05.2022 12:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Iza, uczestniczka szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", cieszy się niesłabnącą popularnością wśród fanów programu. W mediach społecznościowych opowiada im, jak potoczyły się jej dalsze losy. Odpowiada też na nurtujące pytania.

Iza Juszczak poddała się telewizyjnemu eksperymentowi, choć kiedy przyszło do samego ślubu, nie kryła, że towarzyszy jej sporo niepewności. Tym bardziej że eksperci dopasowali do niej nieco młodszego męża. Niemniej Kamil już od pierwszych chwil dawał znać świeżo poślubionej żonie, że ma zamiar o nią dbać i zabiegać o jej względy.

Romantyczna postawa mężczyzny sprawiła, że zaczęła otwierać się na jego czułość. Przeżyli udaną podróż poślubną, początki wspólnego życia w towarzystwie ich rodzin też malowały optymistyczną przyszłość. A jednak z czasem uczucie zaczęło przygasać. Mimo starań obojga nie dało się ukryć tego, że zbyt się różnią. Nie bez znaczenia niewątpliwie pozostawał fakt, że byli na różnych etapach życia.

Mimo że w programie dawali sobie szansę, ich związek nie przetrwał. Ostatecznie kilka miesięcy po programie zdecydowali o rozwodzie. I chociaż miłosna przygoda dobiegła końca, fanów pary najwyraźniej wciąż żywo interesuje jej życie uczuciowe.

Korzystając z wypoczynku podczas majówki zdecydowała się zorganizować sesję "Q&A" (pytań i odpowiedzi). Wyjawiła w niej, że jest już trzy miesiące po rozwodzie, a z Kamilem rozstała się w przyjaźni. W związku z tym najczęściej pojawiającym się pytaniem od internautów było, czy jej serce jest znowu zajęte. Jak się okazało, choć w ostatnim czasie miała tajemniczego wielbiciela, obecnie pozostaje singielką.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także