WP

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita zrobiła Adrianowi urodzinową niespodziankę

Zdecydowali się wziąć udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" i dziś świętują wspólnie urodziny. Anita postanowiła przygotować Adrianowi wspaniałą niespodziankę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pierwszy raz zobaczyli się na ślubnym kobiercu.
Pierwszy raz zobaczyli się na ślubnym kobiercu. (Facebook.com)
WP

Adrian obchodził swoje 32. urodziny, a Anita postanowiła mu ten dzień nieco umilić. Zorganizowała z przyjaciółmi imprezę niespodziankę. "Dziękuję wam za wszystko i za tak wspaniałą niespodziankę" - czytamy na instagramowym profilu bohatera "Ślubu...".

ZOBACZ TAKŻE: Montażyści "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powinni się ocknąć?

WP

"Kolejny rok życia. Dziękuję bardzo moim najbliższym, mojej żonie i przyjaciołom, którzy są częścią mnie, mojej codzienności. Bez nich nie byłym takim człowiekiem, jakiego znacie! Dobrze jest wiedzieć, że mam na kim polegać, jak również czuć, że mam to wsparcie przez tyle lat naszej znajomości! Nawet w takich zwariowanych pomysłach jak ślub w ciemno z nieznajomą, czy chociażby wczorajsze urodziny w środku tygodnia. Zebrali się! Zorganizowali i dotarli" - pisze na Instagramie uczestnik show TVN.

Zdaje się, że wszystko - mimo plotek - między Adrianem a Anitą jest dobrze. "Coś mi mówi, że ten rok wcale nie zwolni i będzie jeszcze bardziej pełen zmian i szaleństwa" - wyznaje Anita i zaznacza, że choć czasami się kłócą, to są "na siebie skazani".

WP

Przypomnijmy, że Anita i Adrian poznali się w trzeciej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" i ich małżeństwo jako jedyne przetrwało próbę czasu. Dwa inne były nieporozumieniem.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP