ycipk-3ld6s8

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita wyprawiła baby shower. Spójrzcie, kto przyszedł

Anita i Adrian wzięli udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Show TVN był dla nich życiową szansą na miłość. Uczestnicy programu są wciąż razem i spodziewają się dziecka. A Anita wyprawiła baby shower i pokazała zdjęcia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita wyprawiła baby shower. Spójrzcie, kto przyszedł
(Facebook.com)
ycipk-3ld6s8

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" za każdym razem wywołuje mnóstwo emocji. Mało kto jest w stanie uwierzyć, że ludzie, którzy widzą siebie pierwszy raz w życiu, stają na ślubnym i przed milionami widzów mówią sobie "tak". A jednak show TVN ma na swoim koncie sukcesy.

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Mazur poruszona wygraną w "Tańcu z gwiazdami": "Piękna przygoda i historia"

ycipk-3ld6s8

Aniita i Adrian wciąż są razem i spodziewają się dziecka. Radosną informacją podzielili się w programie śniadaniowym. Poród lada chwila, a Anita wyprawiła baby shower.

Tymczasem zaskoczenie. Okazuje się, że na imprezie pojawiła się Agata z tej samej edycji oraz Ania z wcześniejszej. Widzowie dobrze je znają. Zdaje się, że panie się zaprzyjaźniły. W końcu wspólnie szukały szczęścia w telewizji. Tylko że dwie z nich bezskutecznie. Okazuje się, że jedna z nich jest sąsiadką Anity.

"Było wesoło, słodko, momentami wzruszająco, kameralnie i dokładnie tak jak chciałam (...) wcale nie chodzi o to, aby było najbardziej wystawnie, ale to kogo ma się wokół siebie - a są to osoby na które zawsze można liczyć" - napisała pod galerią zdjęć.

ycipk-3ld6s8

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na radosną informację o narodzinach dziecka

Polub WP Teleshow
ycipk-3ld6s8
ycipk-3ld6s8