"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita wyprawiła baby shower. Spójrzcie, kto przyszedł

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita wyprawiła baby shower. Spójrzcie, kto przyszedł
Źródło zdjęć: © Facebook.com

18.05.2019 14:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anita i Adrian wzięli udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Show TVN był dla nich życiową szansą na miłość. Uczestnicy programu są wciąż razem i spodziewają się dziecka. A Anita wyprawiła baby shower i pokazała zdjęcia.

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" za każdym razem wywołuje mnóstwo emocji. Mało kto jest w stanie uwierzyć, że ludzie, którzy widzą siebie pierwszy raz w życiu, stają na ślubnym i przed milionami widzów mówią sobie "tak". A jednak show TVN ma na swoim koncie sukcesy.

Aniita i Adrian wciąż są razem i spodziewają się dziecka. Radosną informacją podzielili się w programie śniadaniowym. Poród lada chwila, a Anita wyprawiła baby shower.

Tymczasem zaskoczenie. Okazuje się, że na imprezie pojawiła się Agata z tej samej edycji oraz Ania z wcześniejszej. Widzowie dobrze je znają. Zdaje się, że panie się zaprzyjaźniły. W końcu wspólnie szukały szczęścia w telewizji. Tylko że dwie z nich bezskutecznie. Okazuje się, że jedna z nich jest sąsiadką Anity.

"Było wesoło, słodko, momentami wzruszająco, kameralnie i dokładnie tak jak chciałam (...) wcale nie chodzi o to, aby było najbardziej wystawnie, ale to kogo ma się wokół siebie - a są to osoby na które zawsze można liczyć" - napisała pod galerią zdjęć.

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na radosną informację o narodzinach dziecka

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (67)
Zobacz także