Rozrywka"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta prezentuje ciążowe krągłości. Pokazała zdjęcie ze stylowej sesji

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta prezentuje ciążowe krągłości. Pokazała zdjęcie ze stylowej sesji

Aneta i Robert  ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą rodzicami
Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą rodzicami
Źródło zdjęć: © Instagram.com

17.01.2022 14:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeżywa wyjątkowy czas. Niebawem zostanie mamą i nie kryje swojego szczęścia. Chętnie chwali się w mediach społecznościowych, jak zmienia się w ciąży. Właśnie pokazała zdjęcie z kolejnej wyjątkowej sesji zdjęciowej.

Aneta i Robert to jedyna para, która swoją przygodę w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" zakończyła happy endem. Szybko okazało się, że ich znajomość zmierza właśnie do takiego finału. Wpadli sobie w oko podczas ślubu "w ciemno", a później kiedy kamery śledziły, jak się poznają, docierają i jak sobie radzą w małżeństwie, nie szczędzili sobie czułości i troski.

Nie mieli też wątpliwości, że chcą dać swojemu związkowi szansę. Co więcej, słowa przekuli w czyny. W momencie, gdy w finale mieli podjąć decyzję czy chcą pozostać w związku, Robert zaskoczył żonę i się jej oświadczył.

Niedługo po zakończeniu emisji Aneta poinformowała w mediach społecznościowych, że ich historia ma szczęśliwy ciąg dalszy. Młodzi małżonkowie zostaną niebawem rodzicami. Wyjawili też, że spodziewają się syna.

Aneta początkowo nieśmiało publikowała zdjęcia, na których prezentowała ciążowy brzuszek. Teraz przyszła mama pieczołowicie dokumentuje okres ciąży, bez oporów dzieli się swoim szczęściem i pokazuje fragmenty co raz to nowych "brzuszkowych" sesji.

Trudno się jednak jej dziwić – nie posiada się ze szczęścia i co zrozumiałe, chce się nim dzielić. A do tego, wygląda w ciąży naprawdę kwitnąco! Nowe, stylowe zdjęcie Anety w eleganckiej czerni mówi samo za siebie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także