Ślub Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Wybrali już miejsce i termin

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie chcą żyć na kocią łapę. Marzy im się greckie wesele
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie chcą żyć na kocią łapę. Marzy im się greckie wesele
Źródło zdjęć: © kapif | (c) by KAPiF

09.02.2023 15:53, aktual.: 09.02.2023 16:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Według jednego z tygodników, to już przesądzone! Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek nie chcą żyć na kocią łapę i planują ślub. Dziennikarze TVP wybrali już ponoć nawet termin i miejsce daleko od Polski.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek ze swoim związkiem kryli się od dłuższego czasu, ale od niedawna nie muszą już tego robić. Nic więc dziwnego, że partnerzy z ekranu zdecydowali się na kolejny krok - podobno chcą zalegalizować swój związek. Na dodatek marzy im się ponoć ceremonia w pięknych okolicznościach przyrody, daleko od kraju.

Jak donosi "Na żywo", zakochani z TVP wybrali już nie tylko termin, ale i miejsce. Zamierzają pobrać się na pięknej greckiej wyspie Leros. Choć nie jest ona celem masowej turystyki, Kurzajewski zna ją ponoć dobrze, bo, jak zdradza informator kolorowego tygodnika, odwiedził ją przed laty z byłą żoną i synami...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

To nie pierwszy raz zresztą, kiedy Maciej Kurzajewski zabiera Katarzynę Cichopek w miejsca, które odwiedził przed laty z Pauliną Smaszcz-Kurzajewską. Przypomnijmy, że związek dziennikarzy TVP w zasadzie ujrzał światło dzienne, gdy byłą żonę Kurzajewskiego zirytowała podróż kochanków do ziemi świętej, gdzie przed laty zabrał i ją. Wtedy Smaszcz-Kurzajewska nie wytrzymała i doprowadziła do coming outu prezenterów śniadaniówki w mediach społecznościowych.

Niewykluczone, że i te doniesienia na temat greckiego wesela Kurzajewskiego i Cichopek wywołają falę kolejnych niewybrednych komentarzy pod adresem gwiazd TVP. Jak jednak zapewnia informator wspomnianego tygodnika, gospodarze "Pytania na śniadanie" mają "grubą skórę" i nie przejmują się plotkami na swój temat.

- Gdyby mieli sobie tym zawracać głowę i brać to do serca, to, prawdę mówiąc, już dawno byłoby po ich miłości - zapewnił informator "Na żywo".

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o prawdopodobnie najlepszym serialu 2023 roku (sic!), załamujemy ręce nad Złotymi Malinami i nominacjami do Oscarów, a także przeżywamy rozstanie Shakiry i Gerarda Pique. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (54)
Zobacz także