Trwa ładowanie...

Ślub Frani i Maksa pod wielkim znakiem zapytania?

Share
Ślub Frani i Maksa pod wielkim znakiem zapytania?
Źródło: TVN
dkb1w0a

Z rodziną, jak to powszechnie wiadomo, najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Już niebawem Frania i Maks odczują to na własnej skórze.

Zdenka, nieznana dotąd siostra Skalskiego i jego nieprzewidywalny brat Aleks, wiele namieszają w życiu narzeczonych. Ślub stanie pod wielkim znakiem zapytania... Jak wielkie zmiany w życiu Maksa wywoła pojawienie się nowego członka jego rodziny?

Dowiecie się już 21 marca, w pierwszym odcinku „Niani” o godzinie 20. 00 na antenie TVN. Drugi odcinek serialu, o godzinie 20. 35, zdradzi widzom wielką tajemnicę Frani i Aleksa, o której Maks dowie się w najmniej odpowiednim momencie...

dkb1w0a

Kiedy Frania (Agnieszka Dygant)
i Maks (Tomasz Kot)
przygotowują się do ślubu, Skalski otrzymuje przykrą wiadomość o śmierci swojego ojca. Panna Maj stara się podtrzymać ukochanego na duchu, tym bardziej, że zaraz po tej informacji docierają kolejne – równie zaskakujące. Okazuje się, że ojciec Maksa miał jeszcze jedno, nikomu dotąd nieznane dziecko – Zdenkę.

Skalski nie kryje swojego zaskoczenia. Czarę goryczy przelewa wiadomość o tym, że przyrodnia siostra dziedziczy cały majątek jego rodziny... Frania martwi się tym, co stanie się ze Skalskimi. Boi się, że grożący im spadek standardu życia, może być dla nich poważnym ciosem. Rezolutna Frania postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i szczerze porozmawiać z przyszłą szwagierką. Negocjacje, które w tle mają pieniądze, nie należą z reguły do przyjemnych. Plan, jaki założyła sobie Frania wymyka się jej z pod kontroli... W rolę Zdenki, przyrodniej siostry Skalskiego, wcieli się Katarzyna Skrzynecka. Jej matką i dawną miłością ojca Maksa będzie Bożena Dykiel. O tym, jak wielkie zmiany czekają rodzinę Skalskich, przekonacie się 21 marca w pierwszym odcinku „Niani” o godzinie 20. 00.

Jak już z pewnością zauważyliście, to jeszcze nie koniec! Zaraz po pierwszym odcinku „Niani” wyjdzie drugi, tym razem również związany z „rodziną, która lubi zaskakiwać”.

W związku ze ślubem Frani i Maksa wizytę w ich domu zapowiedział Aleks – nieprzewidywalny brat Skalskiego. Frania jest wyraźnie zaniepokojona tą wiadomością, gdyż przypomina jej się błąd, który o mały włos popełniłaby rok temu. Maks nie jest wtajemniczony w relację, jaka jest między jego bratem a panną Maj.

dkb1w0a

Co więcej nie przypuszcza, że Aleks podkochiwał się w jego przyszłej żonie... Co wydarzyło się miedzy bratem Maksa a Franią? I jak zmienia się relacja przyszłych małżonków po wizycie Aleksa? Przekonacie się już 21 marca, w drugim odcinku serialu „Niania” o godzinie 20. 35 na antenie TVN. W rolach gościnnych zobaczymy: Rafała Królikowskiego, Joannę Koroniewską i Elizabeth Dudę.

Nowe odcinki, nowe role gościnne, nowe emocje, ale wciąż ta sama pomysłowa Frania Maj. Zapraszamy do oglądania serialu w każdą sobotę na antenie TVN.

dkb1w0a

Podziel się opinią

Share
dkb1w0a
dkb1w0a