Trwa ładowanie...

Ślotała nie potrzebuje już Szyca, bo dostała pracę!

Share
Ślotała nie potrzebuje już Szyca, bo dostała pracę!
Źródło: Andrzej Marchwiński/newspix.pl
d3aytek

[

]( http://www.fakt.pl )
U boku <a href="http://film.wp.pl/id,30062,name,Borys-Szyc,osoba.html”onclick="javascript:window.open(this.href);return false;">Borysa Szyca (35 l.) wyrosła na gwiazdę i choć para przechodzi kryzys, to aktor nie jest już Zosi Ślotale (25 l.) potrzebny - jej kariera rozwija się niezależnie od niego.

d3aytek

<a href="http://film.wp.pl/id,30062,name,Borys-Szyc,osoba.html”onclick="javascript:window.open(this.href);return false;">Borys Szyc lubi kobiety znające się na modzie. Kaja Śródka (29 l.), była dziewczyna aktora, po rozpadzie związku rozpoczęła na dobre karierę projektantki i radzi sobie znakomicie. Podobne zainteresowania ma Zofia, obecna dziewczyna gwiazdora. Dzięki niemu nazwisko Ślotały stało się rozpoznawalne w świecie show biznesu. Aktor tyle razy pokazywał się z ukochaną, że ta wkupiła się w łaski salonowców.

Zosia jest teraz znaną ekspertką w świecie mody. Dostała również swój cykl w nowym sezonie "Dzień dobry TVN". Związek z <a href="http://film.wp.pl/id,30062,name,Borys-Szyc,osoba.html”onclick="javascript:window.open(this.href);return false;">Szycem wyszedł jej na dobre i wyraźnie już go nie potrzebuje. Czy para przetrwa ten kryzys? Wydaje się, że między nimi wydarzyło się już zbyt dużo...

 (fot. Aleksander Majdański / newspix.pl)
Źródło: (fot. Aleksander Majdański / newspix.pl)
 (fot. Andrzej Marchwiński / newspix.pl )
Źródło: (fot. Andrzej Marchwiński / newspix.pl )
d3aytek

Podziel się opinią

Share
d3aytek
d3aytek