Trwa ładowanie...

''Słoneczny patrol'': Leonardo DiCaprio starał się o rolę w serialu

Share
''Słoneczny patrol'': Leonardo DiCaprio starał się o rolę w serialu
dryllno

Niewiele brakowało, żeby Leonardo DiCaprio zagrał syna Davida Hasselhoffa w serialu "Słoneczny patrol". Dlaczego tak się nie stało?

Leonardo DiCaprio miał 15 lat, gdy zgłosił się na casting do roli Hobiego Buchannona, syna granego przez Davida Hasselhoffa Mitcha Buchannona. Nie spodobał się jednak serialowemu ojcu.

dryllno

- Mieliśmy DiCaprio. Miał grać - ujawnił po latach producent Michael Berk. - David uznał jednak, że Leonardo jest za stary do tej roli.

- Hasselhoffa stwierdził, że z takim filmowym synem sam wyglądałby za staro - dodał drugi producent serialu, Sherwood Schwartz. - David miał wiele trosk tego typu.

Ostatecznie rolę dostał 9-letni Jeremy Jackson, który zagrał w 159 odcinkach produkcji.

Przypomnijmy, że "Słoneczny patrol" realizowany był w latach 1989 - 2001. Wkrótce na ekrany wejść ma filmowa wersja "Baywatch" z udziałem Dwayne'a Johnsona i Zaca Efrona. Panowie razem będą mieli ocalić zatokę. Za kamerą stanął Seth Gordon ("Szefowie wrogowie"). Scenariusz napisali Damian Shannon i Mark Swift. Premierę wyznaczono na 19 maja 2017 roku.

Trudno się domyślać, jak potoczyłyby się jego losy, gdyby wystąpił w "Słonecznym patrolu". Leonardo DiCaprio znalazł dla siebie jednak inne role - m.in. w filmach "Critters 3", "Trujący bluszcz", "Co gryzie Giblerta Grape'a" oraz "Chłopięcy świat". One z kolei otworzyły mu drzwi do wielkiej filmowej kariery.

dryllno

Podziel się opinią

Share
dryllno
dryllno