Trwa ładowanie...

"Ślepnąc od świateł": Olga Frycz szczerze komentuje rolę ojca w serialu

Serial "Ślepnąc od świateł" budzi sporo emocji. Do produkcji postanowiła odnieść się Olga Frycz i nie omieszkała skomentować tego, jak wypadł jej ojciec.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Ślepnąc od świateł": Olga Frycz szczerze komentuje rolę ojca w serialuŹródło: Instagram.com
d1iajci
d1iajci

Gdy tylko gruchnęła wieść o tym, że trwają przygotowania serialowej adaptacji "Ślepnąc od świateł", widzowie czekali z wielkim napięciem. I stało się! W październiku serial miał swoją premierę - długo wyczekiwaną. "To jeden z najlepszych seriali jaki w życiu widziałam. Serio! Warszawa tak sfilmowana, że hoho" - pisze Olga Frycz.

Rzeczywiście, produkcja została przyjęta bardzo dobrze. Pojawiają się nawet opinie, że w końcu "jest jak na zachodzie". No i sporo osób (w tym Frycz) nie boi się użyć sformułowania "najlepszy polski serial".

Szczególną uwagę Olga poświęciła swojemu ojcu. "To co na ekranie zrobił Jan Frycz to jest proszę państwa... sztywniutko!" - komentuje w swoim stylu i dodaje, nie kryjąc zachwytu: "Moim zdaniem jest to najlepsza rola mojego ojca dopracowana w najmniejszym szczególe, w każdym kiwnięciu palca, w każdym mrugnięciu oka, w każdym słowie, zdaniu, melodii ! Ach! I ta jego herbatka! Dawno się tak nie bałam. Jestem totalnie dumna z Taty".

d1iajci

Jan Frycz w "Ślepnąc od świateł" wciela się w "Dario", który wychodzi z więzienia i jest jednym ze starszych gangsterów.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1iajci
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1iajci