Trwa ładowanie...

"Ślepnąc od świateł" - nowy polski serial od HBO. Jest zwiastun!

"Ślepnąc od świateł" to polski serial produkcji HBO Europe zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka. Premiera już jesienią na HBO i HBO GO.

"Ślepnąc od świateł" - nowy polski serial od HBO. Jest zwiastun!Źródło: Materiały prasowe, fot: Tomasz Bohm
de4qla9
de4qla9

"Ślepnąc od świateł" premiera już jesienią!

"Ślepnąc od świateł" to nowy polski serial w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego (reżysera filmu "Hardkor Disko"). Osiem odcinków będzie opowiadało historię Kuby (w tej roli debiutujący Kamil Nożyński) – znanego warszawskiego dilera kokainy. Otoczony drogimi przedmiotami mężczyzna sam w sobie jest tajemnicą i zagadką dla ludzie wokół, a jego jedyną naprawdę bliską osobą jest przyjaciółka – Pazina (Marta Malikowska). Kiedy zmęczony swoim dotychczasowym życiem, Kuba chciałby uciec od rzeczywistości – postanawia kupić bilet w jedną stronę do Argentyny. W tym momencie z więzienia, po kilkuletnim wyroku, wychodzi Dario (Jan Frycz), a Kuba będzie musiał skonfrontować się ze swoim starym życiem…

"Ślepnąc od świateł" to serial oparty na podstawie powieści Jakuba Żulczyka.

"Ślepnąc od świateł" to thriller neo-noir podzielony na rozdziały stanowiące integralną całość. *To próba pokazania świata, w którym wszelkie zasady zostały odrzucone, a wartości przepadły i wszystko dryfuje w pustkę̨. *To historia o tym, że można próbować uciekać, jednak najtrudniej jest uciec od siebie, a każda podjęta próba prowadzi do konfrontacji z naszą przeszłością. Opowieść o złudzeniu istnienia naprawdę̨ i posiadania pełnej kontroli nad swoim życiem" – powiedział o serialu reżyser – Krzysztof Skonieczny.

"Ślepnąc od świateł" – nowy serial produkcji HBO wydaje się być zrealizowany na wysokim poziomie. Za zdjęcia odpowiada Michał Englert. Na ekranie zobaczymy również Janusza Chabiora, Cezarego Pazurę, Roberta Więckiewicza, Eryka Lubosa i Agnieszkę Żulewską.

de4qla9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de4qla9