Trwa ładowanie...

Sławomir Zapała zagra z "Barwach szczęścia". Muzyk znów próbuje zaistnieć w filmie

Muzyczny gwiazdor i charyzmatyczny prowadzący "Big Music Quiz Show", zagra w polskim serialu, a towarzyszyć ma mu żona, Kajra.

Share
Sławomir Zapała zagra z "Barwach szczęścia". Muzyk znów próbuje zaistnieć w filmie
Źródło: ONS.pl
d4liht1

To nie pierwsze podrygi piosenkarza w charakterze aktora. Pierwszy raz pojawił się w serialu ponad pięć lat temu. Wystąpił też w kilku epizodycznych rolach na wielkim ekranie: "Karol. Człowiek, który został papieżem" i "Pod Mocnym Aniołem". Raz pojawił się nawet w odcinku "Blondynki" u boku Julii Pietruchy. Wówczas był jeszcze nikomu nieznanym amatorem, który próbuje sił w świecie filmu. Jak widać, bez większych sukcesów na tym polu.

Muzyk od początku roku dostał kilka propozycji serialowych oraz kilka filmowych. Z udziału w filmie zrezygnował, gdyż nie miałby możliwości pogodzenia pracy na planie z trasą koncertową, jednak przyjął inną propozycję – poinformował "Super Express”.

Menadżer Zapały potwierdził plotkę w rozmowie z tabloidem - Jesteśmy w trakcie ustalania wszystkich szczegółów, więc jak na razie nie mogę o tym mówić.

Okazuje się, że Zapała dopiął swego. Bo o ile kilka lat temu usilnie starał się zaistnieć na ekranie, to teraz dzięki muzycznym przebojom, drzwi do świata filmu stoją przed nim otworem.

d4liht1

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4liht1
d4liht1