Rozrywka"Twoja twarz brzmi znajomo": Zdziwicie się, kto zastąpił Małgorzatę Walewską. Duża zmiana

"Twoja twarz brzmi znajomo": Zdziwicie się, kto zastąpił Małgorzatę Walewską. Duża zmiana

Sławomir nowym jurorem TTBZ
Sławomir nowym jurorem TTBZ
Źródło zdjęć: © Polsat | MACIEJ ZAWADA

28.09.2021 16:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To się nazywa niespodzianka! Sławomir w najbliższym odcinku usiądzie za stołem jurorskim muzycznego show Polsatu. Zabraknie za to lubianej jurorki. Wiemy, skąd te zmiany.

W najbliższym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" widzów czeka szereg niespodzianek. I mowa nie tylko o kolejnych wcieleniach uczestników. Za stołem jurorskim nastąpiła pewna roszada i kolejne wokalne popisy będzie oceniał… Sławomir.

Fani programu mogą być jednak spokojni. Sławomir Zapała będzie pełnił wyłącznie rolę jurora rezerwowego. Dołączył do Katarzyny Skrzyneckiej, Michała Wiśniewskiego i Gromeego, ale tylko po to, by zastąpić Małgorzatę Walewską. Jak się okazuje, w momencie nagrania czwartego odcinka była w Nowym Sączu na Międzytargowym Festiwalu i Konkursie Sztuki Wokalnej im. Ady Sari, gdzie pełniła rolę dyrektora artystycznego.

To nie pierwsza taka sytuacja i od czasu do czasu zdarzały się już w tym programie sędziowskie zastępstwa. Małgorzatę Walewską miał okazję zastępować także chociażby Stefano Terrazzino. Teraz w tej roli sprawdzi się Sławomir.

Chociaż jurorska przygoda była przygodą jednorazową, Sławomir najwyraźniej aż palił się do oceniania występów kolegów. Jakim się okazał jurorem? Jego wypowiedź mówi sama za siebie. – Za punkty od 1 do 3 odpowiada Pani Walewska, a punkty wzwyż są od Sławomira – wyjawił dowcipnie.

Jak wypadł przed kamerami w nowej roli? Dotąd głównie szalał na scenie jako uczestnik, bawiąc widzów w siódmej edycji show… Przekonacie się o tym oglądając kolejny odcinek jubileuszowej, 15. edycji, już 1 października.

Sławomir jurorem TTBZ
Sławomir jurorem TTBZ© Polsat | MACIEJ ZAWADA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (94)
Zobacz także