Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
ślad
oprac. Anna Ryta
18-10-2019 15:48

Ślad. Szefowa CWŚ "Nosferatu" Różańska wraca do gry. A co z jej zastępcą Walczakiem?

W Darknecie pojawia się zlecenie zabójstwa młodej pani genetyk - Zofii Sokołowskiej. Śledczy, chcąc zapobiec tragedii, pozorują zabójstwo dziewczyny. Trwa dochodzenie, kto i z jakiego powodu zlecił morderstwo. W toku śledztwa pojawia się kilka tropów, a wszystkie one mają związek z genetyką.

Ślad. Szefowa CWŚ "Nosferatu" Różańska wraca do gry. A co z jej zastępcą Walczakiem?Źródło: Materiały prasowe
d2erb54
d2erb54

W finale 2. sezonu "Śladu" podinspektor policji, szefowa Centralnego Wydziału Śledczego Renata Różańska (Anita Jancia), została zaatakowana podczas przesłuchania. Podejrzany zadał jej cios długopisem w tętnicę szyjną i Różańska upadła zakrwawiona na podłogę. To mogło skończyć się tragicznie! Jednak na pomoc przełożonej rzucił się jej zastępca, nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus).

Nie zawahał się ani chwili, mimo tego, że Różańska zawiadomiła prokuraturę o jego agresywnym zachowaniu względem podejrzanego i wiceszef CWŚ został zawieszony w czynnościach służbowych. Gdyby nie jego błyskawiczna pomoc Renata mogłaby wykrwawić się na śmierć. Zawdzięcza Walczakowi życie! A co nadkomisarz ma do powiedzenia w tej sprawie? Czy wróci do pracy w Centralnym Wydziale Śledczym?

d2erb54
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2erb54