Trwa ładowanie...

"Ślad 2": Koroniewska, Sabat, Błaszczyk i Fijał. Kiedy się pojawią i kogo zagrają w nowym sezonie?

Zmiany na szczycie hierarchii w Centralnym Wydziale Śledczym. Od 2 kwietnia drugim zastępcą szefa specjalnej komórki dochodzeniowo - śledczej powołanej do walki z przestępczością najcięższego kalibru zostanie doświadczony profiler z ABW - nadkomisarz Maja Oleander (Joanna Koroniewska).

"Ślad 2": Koroniewska, Sabat, Błaszczyk i Fijał. Kiedy się pojawią i kogo zagrają w nowym sezonie?Źródło: Materiały prasowe
d4imptr
d4imptr

W premierowym odcinku 2 sezonu "Śladu" nadkomisarz Oleander wzmocni Centralny Wydział Śledczy pełniąc obowiązki zastępcy podinspektor Różańskiej (Anita Jancia) razem z nadkomisarzem Walczakiem (Mariusz Jakus). Oleander wzbudzi niechęć Walczaka, dla którego wyda się teoretykiem bez doświadczenia w pracy w terenie.

- Biurwa z ABW. W rozwiązywanie testów nawet dzieciaki potrafią się bawić. Pokaż, co potrafisz poza biurkiem, wtedy pogadamy! - Walczak nie będzie przebierał w słowach. Czy Oleander udowodni mu, że jest skuteczna w tworzeniu portretów psychologicznych morderców?

Również od pierwszego epizodu pojawi się Cichocki i przejmie działania w laboratorium za Bączka (Kamil Szeptycki) i będzie analizował ślady zbrodni z Kingą Bielską (Marta Jarczewska). - Jak tam nasz nowy współpracownik - zapyta Kingę Różańska. - Rokuje nieźle - odpowie Bielska. Jak ułoży się współpraca nowego duetu w laboratorium?

d4imptr

W drugim odcinku Walczak ściągnie do CWŚ Hermana, który wejdzie na miejsce Sulimowskiej (Paulina Mikuśkiewicz) i ruszy w teren za podejrzanymi z Lisowskim (Michał Gadomski). - Oto twój nowy partner, komisarz Paweł Herman. Znamy się jeszcze z kursu oficerskiego. Udało mi się go pozyskać prosto z Interpolu - oświadczy Walczak Lisowskiemu. Czy nowy komisarz szybko odnajdzie się w metodyce pracy CWŚ?

Dziewiętnasta odsłona nowej serii przyniesie ostatnią zmianę w "Śladzie" - badania w prosektorium przejmie Nikola Jastrzębska, która zastąpi Anię Szpunar (Aleksandra Hamkało).
Nowe zbrodnie, nowe ślady i nowi bohaterowie od 2 kwietnia cztery razy w tygodniu, od poniedziałku do czwartku po 22:00 w Polsacie. Premiera 2. sezonu z we wtorek 2 kwietnia o 22:30 w Polsacie.

d4imptr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4imptr