Trwa ładowanie...

Skrzynecka: Najważniejszą częścią mężczyzny nie jest...

Skrzynecka: Najważniejszą częścią mężczyzny nie jest...Źródło: AKPA
d48uycv
d48uycv

[

]( http://www.fakt.pl )
Katarzyna Skrzynecka stwierdziła, że nie patrzy się na to ile mężczyzna ma pieniędzy na koncie i portfel nie jest jego najważniejszą częścią ciała.

d48uycv

Katarzyna Skrzynecka najwyraźniej nie leci na pieniądze mężczyzny. Prezenterka w wywiadzie dla "Super Expressu", stwierdziła, ze nie jest ważna dla niej grubość portfela.

- Mam koleżanki, które jako pierwszą z pożądanych cech mężczyzny podają: musi mieć stanowisko, aby utrzymać mnie i rodzinę. - opowiada prezenterka. - Dla mnie portfel nie jest najważniejszą częścią ciała mężczyzny. Za cenniejsze uważam to, że mój mężczyzna jest szczęśliwy w pracy, spełnia swoje marzenia, jest imponująco dobry w tym, co robi i niekoniecznie musi zarabiać duże pieniądze - dodaje.

Skrzynecka bardzo mądrze podchodzi do związku i nie chce nigdy być uzależniona finansowo od swojego mężczyzny. - Ja zawsze czułam się w obowiązku, by rzetelnie pracować i zarabiać, by w razie czego nie runął domowy budżet. Cenię w związku partnerstwo, również pod względem ekonomicznym, i nie jestem przyzwyczajona do bycia uzależnioną finansowo od partnera - stwierdziła Katarzyna.

Skrzynecka raczej nie zna się na anatomii człowieka, jeśli wyznała, że portfel jest częścią ciała...

d48uycv
d48uycv

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48uycv