WP

Skład wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami" nabiera kształtów. Dominika Tajner-Wiśniewska wśród typowanych uczestników

Chociaż kolejna seria tanecznego show trafi na antenę dopiero wiosną, skład uczestników zaczyna nabierać kształtów. Wśród potencjalnych uczestników wymieniana jest żona Michała Wiśniewskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
 Dominika Tajner-Wiśniewska
Dominika Tajner-Wiśniewska (ONS.pl)
WP

Zaczęły pojawiać się pierwsze nazwiska celebrytów, którzy zmierzą się na parkiecie. Mówi się o tym, że w nadchodzącej edycji popis umiejętności tanecznych ma dać Dominika Tajner-Wiśniewska. Podobno już od dłuższego czasu zabiegano o to, by skusić ją na udział w programie.

Tajner-Wiśniewska jednak stroniła od występów w clebryckich show. Ostatecznie dała się namówić na udział w "Agent-Gwiazdy" i zaczęła częściej pojawiać się na ekranie. Razem z mężem z kolei pojawiła się w jednym z odcinków programu "The Story of My Life. Historia naszego życia". Teraz mówi się o tym, że pokaże się widzom z nieznanej dotąd strony i w końcu zdecydowała się spróbować swoich sił na parkiecie

W tanecznym programie mają wystąpić podobno także m.in. trener Daniel „Qczaj” Kuczaj, Mister Polski 2017 Jakub Kucner, Tamara Gonzales Perea, czyli blogerka Macademian Girl, Justyna Żyła, Joanna Mazur, niedowidząca mistrzyni świata w biegu na 1500 metrów, oraz Dorota Naruszewicz.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP