Trwa ładowanie...

Skład wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami" nabiera kształtów. Dominika Tajner-Wiśniewska wśród typowanych uczestników

Chociaż kolejna seria tanecznego show trafi na antenę dopiero wiosną, skład uczestników zaczyna nabierać kształtów. Wśród potencjalnych uczestników wymieniana jest żona Michała Wiśniewskiego.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Skład wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami" nabiera kształtów. Dominika Tajner-Wiśniewska wśród  typowanych uczestnikówŹródło: ONS.pl
dalufef
dalufef

Zaczęły pojawiać się pierwsze nazwiska celebrytów, którzy zmierzą się na parkiecie. Mówi się o tym, że w nadchodzącej edycji popis umiejętności tanecznych ma dać Dominika Tajner-Wiśniewska. Podobno już od dłuższego czasu zabiegano o to, by skusić ją na udział w programie.

Tajner-Wiśniewska jednak stroniła od występów w clebryckich show. Ostatecznie dała się namówić na udział w "Agent-Gwiazdy" i zaczęła częściej pojawiać się na ekranie. Razem z mężem z kolei pojawiła się w jednym z odcinków programu "The Story of My Life. Historia naszego życia". Teraz mówi się o tym, że pokaże się widzom z nieznanej dotąd strony i w końcu zdecydowała się spróbować swoich sił na parkiecie

W tanecznym programie mają wystąpić podobno także m.in. trener Daniel „Qczaj” Kuczaj, Mister Polski 2017 Jakub Kucner, Tamara Gonzales Perea, czyli blogerka Macademian Girl, Justyna Żyła, Joanna Mazur, niedowidząca mistrzyni świata w biegu na 1500 metrów, oraz Dorota Naruszewicz.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dalufef
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dalufef