Trwa ładowanie...

Skandal w amerykańskiej CBS. Wiceprzewodnicząca stacji zwolniona po szokujących słowach nt. ofiar w Las Vegas

Strzelanina w Las Vega wywołała ogromne poruszenie na całym świecie. O tragedii do jakiej doszło za oceanem donosiły media na całym świecie.

Skandal w amerykańskiej CBS. Wiceprzewodnicząca stacji zwolniona po szokujących słowach nt. ofiar w Las VegasŹródło: East News
d3va42c
d3va42c

Hayley Geftman-Gold poniosła surowe konsekwencje po tym, jak napisała, że ofiary strzelaniny w Las Vegas nie zasługują na współczucie. Wiceprzewodnicząca CBS miała takie przemyślenia, dlatego że jej zdaniem fani muzyki country są w większości republikanami.

Do strzelaniny doszło podczas koncertu country. Stephen Paddock, 64-letni napastnik, strzelając z karabinu zabił 58 osób, a ranił ponad pół tysiąca.

Geftman-Gold po słowach, które wypowiedziała, postanowiła wydać oświadczenie.

- Wcześniej opublikowałam wpis na Facebooku w wątku dyskusji na temat tragicznych zdjęć w Las Vegas, którego szczerze żałuję. Jest mi bardzo przykro z powodu bólu bliskich ofiar dotkniętych terroryzmem Stephena Paddocka. Moje haniebne komentarze nie odzwierciedlają przekonań mojego byłego pracodawcy, kolegów, rodziny i przyjaciół. Nie odzwierciedlają też moich prawdziwych przekonań - ta bezsensowna przemoc gwarantuje najgłębszą empatię.

d3va42c

Głos zabrała również rzeczniczka stacji CBS.

- Jej poglądy wyrażone w mediach społecznościowych są nie do przyjęcia dla nas wszystkich w CBS. Łączymy się z ofiarami w Las Vegas i ich rodzinami - oświadczyła.

Czy wiceprzewodnicząca stacji poniosła odpowiednie konsekwencje?

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej krwawa strzelanina w historii Stanów Zjednoczonych

d3va42c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3va42c