Trwa ładowanie...

"Skandal": polski aktor w amerykańskim serialu

Share
"Skandal": polski aktor w amerykańskim serialu
Źródło: East news
d1j6ylv

Amerykański serial "Skandal" doczekał się już pięciu sezonów. W naszym kraju również cieszy się popularnością i fani czekają na następne odcinki. Okazuje się, że w jednym z nich wystąpił Adi Spektor - polski aktor na co dzień mieszkający w Los Angeles. Kogo zagrał?

Główną bohaterką telewizyjnego hitu jest Olivia (Kerry Washington), która kiedyś pracowała w Białym Domu i była dyrektorem ds. komunikacji. Pewnego dnia postanowiła odejść, by założyć własną firmęfirmę zajmującą się wyciszaniem skandali i zarządzaniem kryzysowym.

W 4. odcinku 5. sezonu Quinn (Katie Lowes)
i Huck (Guillermo Díaz) znajdują osobę, która ma im pomóc schwytać rosyjskiego handlarza kradzionymi obrazami. Postać sprzedawcy nielegalnych dzieł sztuki wciela się właśnie nasz rodak.

d1j6ylv

Jak zdradził Spektor, ze swoim akcentem i budową ciała przeważnie obsadzany jest w postaci bohaterów pochodzących z Europy Wschodniej.

- To dla mnie wielki sukces zagrać w tym serialu, który jest u nas bardzo popularny. Myślę, że sam prezydent go ogląda. Zdjęcia trwały dwa dni i potem nagrywaliśmy głos po rosyjsku. Ten język pamiętam jeszcze z czasów kiedy chodziłem do polskiej szkoły średniej - wyznał aktor.

(fot. mat. prasowe)

d1j6ylv

Polakowi na planie "Skandalu" partnerował George Newbern, który wciela się w postać Charliego - jednego z głównych bohaterów. Rosyjskie dialogi Spektor nagrywał z Anastasią Baranovą z serialu "Nation".

(fot. mat. prasowe)

Zobacz także: Weronika Rosati o pracy przy amerykańskich i polskich serialach

d1j6ylv

Podziel się opinią

Share
d1j6ylv
d1j6ylv