Trwa ładowanie...
21-10-2015 15:19

"Skandal": polski aktor w amerykańskim serialu

"Skandal": polski aktor w amerykańskim serialuŹródło: East news
d4j45su
d4j45su

Amerykański serial "Skandal" doczekał się już pięciu sezonów. W naszym kraju również cieszy się popularnością i fani czekają na następne odcinki. Okazuje się, że w jednym z nich wystąpił Adi Spektor - polski aktor na co dzień mieszkający w Los Angeles. Kogo zagrał?

Główną bohaterką telewizyjnego hitu jest Olivia (Kerry Washington), która kiedyś pracowała w Białym Domu i była dyrektorem ds. komunikacji. Pewnego dnia postanowiła odejść, by założyć własną firmęfirmę zajmującą się wyciszaniem skandali i zarządzaniem kryzysowym.

W 4. odcinku 5. sezonu Quinn (Katie Lowes)
i Huck (Guillermo Díaz) znajdują osobę, która ma im pomóc schwytać rosyjskiego handlarza kradzionymi obrazami. Postać sprzedawcy nielegalnych dzieł sztuki wciela się właśnie nasz rodak.

Jak zdradził Spektor, ze swoim akcentem i budową ciała przeważnie obsadzany jest w postaci bohaterów pochodzących z Europy Wschodniej.

- To dla mnie wielki sukces zagrać w tym serialu, który jest u nas bardzo popularny. Myślę, że sam prezydent go ogląda. Zdjęcia trwały dwa dni i potem nagrywaliśmy głos po rosyjsku. Ten język pamiętam jeszcze z czasów kiedy chodziłem do polskiej szkoły średniej - wyznał aktor.

(fot. mat. prasowe)

d4j45su

Polakowi na planie "Skandalu" partnerował George Newbern, który wciela się w postać Charliego - jednego z głównych bohaterów. Rosyjskie dialogi Spektor nagrywał z Anastasią Baranovą z serialu "Nation".

(fot. mat. prasowe)

Zobacz także: Weronika Rosati o pracy przy amerykańskich i polskich serialach

d4j45su
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4j45su