Trwa ładowanie...
d30vka6

Skandal na gali MTV EMA? Margaret nie została zaproszona

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Skandal na gali MTV EMA? Margaret nie została zaproszona
(ONS.pl)
d30vka6

Czasem media społecznościowe służą celebrytom w słusznej sprawie, są skutecznym łącznikiem z fanami i bezpośrednią formą komunikacji. Przy pomocy SnapChata Margaret poinformowała świat, że nie ma jej na gali MTV EMA w Mediolanie.

_ "Witam nie z Mediolanu, a z Warszawy. Już tłumaczę. Nie ma nas tam, bo po prostu nie dostaliśmy zaproszenia. Podejrzewam też, że nie dostaliśmy żadnej nagrody"_ - napisała wokalistka.

Fakt, że nasza reprezentantka nie wygra z takimi gwiazdami jak Taylor Swift, czy Justin Bieber było do przewidzenia. O swoich marnych szansach w tym nierównym wyścigu Margaret najwyraźniej była przekonana, gdyż również na SnapChacie zakomunikowała.

d30vka6

"Całe szczęście, że tam mnie nie ma bo mam jednego hindusa tu, i no o Jezus. Na tę nagrodę zasłużymy dopiero za kilka lat i mówię my, bo Margaret to nie tylko ja ale również Wy." (zachowano oryginalną pisownię)

Na załatwienie wszelkich formalności związanych z uczestnictwem w takiej imprezie potrzeba czasu. Rezerwacje lotów, hoteli, akredytacje wymagają sporego wyprzedzenia, natomiast głosowanie zakończyło się dopiero w dniu gali o północy. Pojawiły się wątpliwości, czy aby na pewno głosy widzów miały wpływ na wynik. Fani zastanawiają się, czy stacja z góry wiedziała kto wygra, dlatego nie zawracała sobie głowy zaproszeniem dla polskiej gwiazdy?

Choć piosenkarka próbowała podejść do tej sytuacji z dystansem i poczuciem humoru, którego Margaret szczerze gratulujemy, polscy fani byli poruszeni.

Póki co nie pojawiło się oświadczenie ze strony MTV.

 (fot. ONS.pl)
((fot. ONS.pl))
d30vka6

Podziel się opinią

Share
d30vka6
d30vka6