Trwa ładowanie...
d2igh7q
Informacja prasowa
the voice senior

Siostry Szydłowskie - muzyczne objawienie "The Voice Senior"!

Elżbieta, Jolanta i Krystyna podbiły serca trenerów muzycznego show z udziałem seniorów. - To było marzenie naszej mamy, żebyśmy śpiewały we trzy - mówią uczestniczki sobotniego odcinka "The Voice Senior".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Siostry Szydłowskie wystąpią na scenie "The Voice Senior"
Siostry Szydłowskie wystąpią na scenie "The Voice Senior" (Materiały prasowe)
d2igh7q

Premierowe odcinki "The Voice Senior" przyciągnęły imponującą widownię. Start programu śledziło ponad 3 mln widzów. Przed nami kolejna dawka muzycznych emocji, wzruszających historii i wspaniałych anegdot z życia uczestników, którzy ukończyli 60. rok życia. Już w sobotę na scenie wystąpią m.in. siostry Szydłowskie, rodowite łodzianki, które pokochali trenerzy oraz widzowie zasiadający w studio.

- Całe życie czekałam na coś ważnego. To szansa na to, żeby jeszcze coś zrobić - mówi Krystyna, jedna z sióstr.

Zobaczcie fragment ich występu:

Udział sióstr Szydłowskich w muzycznym talent show TVP2 to nie tylko przygoda ale także hołd złożony mamie. - To było jej marzenie, żebyśmy śpiewały we trzy - wspominają z czułością.

d2igh7q

Elżbieta, była nauczycielka chemii i jak mówią o niej siostry - szkolny kujon, Krystyna - szalona artystka bujająca w obłokach oraz najmłodsza z sióstr - radosna optymistka Jolanta, podczas Przesłuchań w Ciemno zaśpiewały utwór "Kwiat jednej nocy" z repertuaru Alibabek.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

We fragmencie sobotniego występu, który możecie zobaczyć już teraz, trenerzy programu Alicja Majewska, Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk i Andrzej Piaseczny, niejednokrotnie porównywali siostry Szydłowskie do legendarnego polskiego zespołu z lat 60. Udział w "The Voice Senior" nie jest pierwszym występem sióstr Szydłowskich na profesjonalnej scenie.

- Śpiewałam w operetce, w Teatrze Muzycznym w Lublinie. Zagrałam ponad 100 ról, pierwszoplanowych. Tych małych nie liczę. Epizodów też nie, chociaż cieszyły mnie ogromnie - opowiada z uśmiechem Krystyna.

d2igh7q

Jolanta przed laty była wokalistką w zespole Primo Voto. Wspólnie z siostrą Elżbietą wystąpiły także na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze oraz na Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu. Na tym ostatnim zdobyły Srebrny Pierścień oraz Nagrodę Ministra Kultury i Sztuki.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

- Wtedy nie było talent show. Takie konkursy były jednymi, w których można się było pokazać jako amator - wspomina z rozrzewnieniem Jolanta.

Cały wstęp sióstr Szydłowskich, które nazywają siebie Wiara, Nadzieja i Miłość, będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

d2igh7q

Podziel się opinią

Share
d2igh7q
d2igh7q