Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
the voice senior

Siostry Szydłowskie - muzyczne objawienie "The Voice Senior"!

Elżbieta, Jolanta i Krystyna podbiły serca trenerów muzycznego show z udziałem seniorów. - To było marzenie naszej mamy, żebyśmy śpiewały we trzy - mówią uczestniczki sobotniego odcinka "The Voice Senior".

Share
Siostry Szydłowskie - muzyczne objawienie "The Voice Senior"!Źródło: Materiały prasowe
d40idli

Premierowe odcinki "The Voice Senior" przyciągnęły imponującą widownię. Start programu śledziło ponad 3 mln widzów. Przed nami kolejna dawka muzycznych emocji, wzruszających historii i wspaniałych anegdot z życia uczestników, którzy ukończyli 60. rok życia. Już w sobotę na scenie wystąpią m.in. siostry Szydłowskie, rodowite łodzianki, które pokochali trenerzy oraz widzowie zasiadający w studio.

- Całe życie czekałam na coś ważnego. To szansa na to, żeby jeszcze coś zrobić - mówi Krystyna, jedna z sióstr.

Zobaczcie fragment ich występu:

Udział sióstr Szydłowskich w muzycznym talent show TVP2 to nie tylko przygoda ale także hołd złożony mamie. - To było jej marzenie, żebyśmy śpiewały we trzy - wspominają z czułością.

d40idli

Elżbieta, była nauczycielka chemii i jak mówią o niej siostry - szkolny kujon, Krystyna - szalona artystka bujająca w obłokach oraz najmłodsza z sióstr - radosna optymistka Jolanta, podczas Przesłuchań w Ciemno zaśpiewały utwór "Kwiat jednej nocy" z repertuaru Alibabek.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

We fragmencie sobotniego występu, który możecie zobaczyć już teraz, trenerzy programu Alicja Majewska, Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk i Andrzej Piaseczny, niejednokrotnie porównywali siostry Szydłowskie do legendarnego polskiego zespołu z lat 60. Udział w "The Voice Senior" nie jest pierwszym występem sióstr Szydłowskich na profesjonalnej scenie.

- Śpiewałam w operetce, w Teatrze Muzycznym w Lublinie. Zagrałam ponad 100 ról, pierwszoplanowych. Tych małych nie liczę. Epizodów też nie, chociaż cieszyły mnie ogromnie - opowiada z uśmiechem Krystyna.

d40idli

Jolanta przed laty była wokalistką w zespole Primo Voto. Wspólnie z siostrą Elżbietą wystąpiły także na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze oraz na Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu. Na tym ostatnim zdobyły Srebrny Pierścień oraz Nagrodę Ministra Kultury i Sztuki.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

- Wtedy nie było talent show. Takie konkursy były jednymi, w których można się było pokazać jako amator - wspomina z rozrzewnieniem Jolanta.

Cały wstęp sióstr Szydłowskich, które nazywają siebie Wiara, Nadzieja i Miłość, będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d40idli

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40idli
d40idli