Qaqwqwrqw

Siostry Godlewskie wciąż na fali. Będą miały swój program w telewizji?

Odkąd w sieci pojawiło się nagranie sióstr Godlewskich, dziewczyny zyskały na popularności. Dziś udzielają licznych wywiadów, zapowiadają koncerty i pracują nad nowym projektem dla jednej ze stacji telewizyjnych
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Siostry Godlewskie podbijają show biznes.
Siostry Godlewskie podbijają show biznes. (Youtube.com, Fot: YouTube)
Qaqwqwrqw

Wykonanie piosenki "Pada śnieg" sióstr Goldewskich niewątpliwie zapadło w pamięci internautów. Jedni mają z tego niezły ubaw, drudzy chcieliby cofnąć czas i nie usłyszeć tego śpiewu. Mimo internetowego hejtu, z jakim mierzą się Esmeralda i Małgorzata, korzystają z fali popularności i informują o kolejnych planach związanych z ich karierą.

Godlewskie są aktywne w mediach społecznościowych. I to właśnie tam możemy zobaczyć, nad jakimi inicjatywami pracują. Jak podaje serwis Party.pl siostry dostały swój projekt w muzyczno-rozrywkowej stacji 4FUN.TV. Efekty współpracy będzie można podziwiać już w lutym. I choć nie zdradzono żadnych szczegółów tego przedsięwzięcia, to mimo wszystko wiadomość pobudziła ciekawość fanów i hejterów sióstr Godlewskich.

Qaqwqwrqw

"To wy z nich robicie gwiazdy, bo hejt daje popularność. Ja je podziwiam, że mają ochotę i siłę się temu przeciwstawiać", "Zgadzam się z tym, bo właśnie dzięki hejterom zaistniały. A teraz każdy zdziwiony. Odpowiedź jest oczywista i nazywa się hejt. Obrzydliwy, brutalny hejt..." - czytamy w komentarzach pod postem z nagrań.

Będziecie oglądać?

Esmeralda i Małgorzata wzięłyby udział w "Tańcu z gwiazdami"? Zobaczcie nasze wideo:

Qaqwqwrqw

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw