Trwa ładowanie...
d2s65ac

"Singielka" zamiast "Kuchennych rewolucji". Zmiany w ramówce TVN!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Singielka" zamiast "Kuchennych rewolucji". Zmiany w ramówce TVN!
(TVN / x-news)
d2s65ac

Od 5 października oglądać można nowy popołudniowy serial - "Singielka". TVN niespodziewanie zdecydował, że produkcja, która gromadzi średnio milion widzów, zostanie przeniesiona na inną godzinę nadawania. Okazuje się, że to nie jest jedyna zmiana! W ramówce stacji szykują się przetasowania. Jakie?

Od grudnia "Singielka" będzie nadawana tuż po serialu "Na Wspólnej", czyli od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55. Skąd ta decyzja? Wygląda na to, że TVN chce za wszelką cenę podnieść niską oglądalność. Jak możemy dowiedzieć się z serwisu Wirtualnemedia.pl, produkcja ma poprawić wyniki pasma, z którym stacja ma problem w ostatnich sezonach.

Obecnie po serialowym hicie TVN w poniedziałki i wtorki emitowany jest paradokument "Ten moment", który pod koniec września zastąpił serię "Wesołowska i mediatorzy". Przypomnijmy, że wspomniana produkcja po trzech tygodniach spadła z ramówki TVN i została przeniesiona do TVN7 (przeczytaj więcej na ten temat).

d2s65ac

Zmiana w porze emisji "Singielki" wpłynie na godziny nadawania finałów dwóch hitów TVN, które do tej pory oglądać można było w środę i czwartek o 20:50. Mowa o reality-show "Kto poślubi mojego syna?" oraz "Kuchennych rewolucjach" Magdy Gessler. Oba zobaczyć będzie można o 21:30, czyli w starym paśmie nadawania.

To jednak nie wszystko! Widzowie muszą być przygotowani na duże przesunięcia w ramówce popołudniowej. Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, o godzinie 17:00 powraca "Ukryta prawda", która dotychczas emitowana była o 16:25. "Szkołę" oglądać będzie można o 16.00, a "Rozmowy w toku" godzinę wcześniej.

Zobacz także: Paulina Chruściel o roli w serialu "Singielka"

d2s65ac

Podziel się opinią

Share
d2s65ac
d2s65ac