Trwa ładowanie...

Sierpniowe hity od Netflix – zadebiutują „The Innocents” oraz „Rozczarowani”, powróci uwielbiany „Ozark”

W sierpniowej ofercie Netflix znajduje się kilka ciekawych propozycji. Serialowym przebojem będzie z pewnością drugi sezon „Ozark”, a także animacja dla dorosłych „Rozczarowani”.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Sierpniowe hity od Netflix – zadebiutują „The Innocents” oraz „Rozczarowani”, powróci uwielbiany „Ozark”Źródło: Materiały prasowe
d1zxtq1
d1zxtq1

Jeszcze więcej niebezpieczeństwa w „Ozark”

Po wielkim sukcesie „Ozark” w 2017 roku serial powraca z nowymi odcinkami. W pierwszym sezoni księgowy Marty dokonał niemożliwej sztuki. Wyprał ogromną kwotę brudnych pieniędzy w zaskakująco krótkim czasie. Ten proceder sprowadził jednak na niego ogromne kłopoty. W nowym sezonie on i jego rodzina ścigani są przez FBI i kartel narkotykowy. Dodatkowo nie najlepiej układają się ich relacje z nowymi sąsiadami. Czy tym razem Marty zdoła uwolnić się od kłopotów? Druga odsłona serialu składać się będzie z 10 odcinków. Premiera pierwszego z nich nastąpi 31 sierpnia.

Porcja śmiechu z „Rozczarowanymi”

Przenieśmy się w czasie i przestrzeni. Znajdujemy się u schyłku średniowiecza w dość nietypowym królestwie. Jego księżniczka nie chce zgodzić się na ślub. Dodatkowo pasjonuje się piciem wysokoprocentowych napoi. Postanawia również przeżyć wiele przygód, aby poznać samą siebie. Jej towarzyszami będą prywatny demon oraz zadziorny elf. Ta szalona ekipa wpadnie w niejedne tarapaty. Twórcą tego serialu jest Matt Groening - współtwórca Simpsonów. Animacja na platformie Netflix zadebiutuje 17 sierpnia.

Romantyczna i niebezpieczna przygoda w „The Innocents”

June i Harry to para nastolatków, która darzy się ogromnym uczuciem. Rodzice dziewczyny są jednak przeciwni ich związkowi. Młoda para nie mogąca znieść wrogości najbliższych postanawia uciec z domu. Nie wiedzą jednak, że krewni June skrywają wielką tajemnicę. Kiedy nastolatkowie odkrywają w sobie niezwykły dar ich sytuacja staje się bardzo niebezpieczna. Potężna siła, którą uwolnią, będzie za wszelką cenę starała się ich rozdzielić. Twórcami tego serialu są Hania Elkington i Simon Duric. Premiera produkcji nastąpi 24 sierpnia.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1zxtq1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zxtq1