Trwa ładowanie...
d4lohck

Sierpniowe hity od Netflix – zadebiutują „The Innocents” oraz „Rozczarowani”, powróci uwielbiany „Ozark”

W sierpniowej ofercie Netflix znajduje się kilka ciekawych propozycji. Serialowym przebojem będzie z pewnością drugi sezon „Ozark”, a także animacja dla dorosłych „Rozczarowani”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Ozark
Ozark (Materiały prasowe)
d4lohck

Jeszcze więcej niebezpieczeństwa w „Ozark”

Po wielkim sukcesie „Ozark” w 2017 roku serial powraca z nowymi odcinkami. W pierwszym sezoni księgowy Marty dokonał niemożliwej sztuki. Wyprał ogromną kwotę brudnych pieniędzy w zaskakująco krótkim czasie. Ten proceder sprowadził jednak na niego ogromne kłopoty. W nowym sezonie on i jego rodzina ścigani są przez FBI i kartel narkotykowy. Dodatkowo nie najlepiej układają się ich relacje z nowymi sąsiadami. Czy tym razem Marty zdoła uwolnić się od kłopotów? Druga odsłona serialu składać się będzie z 10 odcinków. Premiera pierwszego z nich nastąpi 31 sierpnia.

Porcja śmiechu z „Rozczarowanymi”

Przenieśmy się w czasie i przestrzeni. Znajdujemy się u schyłku średniowiecza w dość nietypowym królestwie. Jego księżniczka nie chce zgodzić się na ślub. Dodatkowo pasjonuje się piciem wysokoprocentowych napoi. Postanawia również przeżyć wiele przygód, aby poznać samą siebie. Jej towarzyszami będą prywatny demon oraz zadziorny elf. Ta szalona ekipa wpadnie w niejedne tarapaty. Twórcą tego serialu jest Matt Groening - współtwórca Simpsonów. Animacja na platformie Netflix zadebiutuje 17 sierpnia.

d4lohck

Romantyczna i niebezpieczna przygoda w „The Innocents”

June i Harry to para nastolatków, która darzy się ogromnym uczuciem. Rodzice dziewczyny są jednak przeciwni ich związkowi. Młoda para nie mogąca znieść wrogości najbliższych postanawia uciec z domu. Nie wiedzą jednak, że krewni June skrywają wielką tajemnicę. Kiedy nastolatkowie odkrywają w sobie niezwykły dar ich sytuacja staje się bardzo niebezpieczna. Potężna siła, którą uwolnią, będzie za wszelką cenę starała się ich rozdzielić. Twórcami tego serialu są Hania Elkington i Simon Duric. Premiera produkcji nastąpi 24 sierpnia.

Zobacz najlepsze seriale netflix 2018

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4lohck

Podziel się opinią

Share
d4lohck
d4lohck