WP
wiedźmin

Showrunnerka "Wiedźmina" znika z Twittera. Wszystko przez hejt

To koniec informacji zza kulis z serialu ‘’Wiedźmin’’. Showrunerka produkcji Lauren Schmidt Hissrich opuściła swój profil na Twitterze. To za pomocą tego popularnego serwisu dowiadywaliśmy się szczegółów na temat produkcji Netflixa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Geralt z Revii
Geralt z Revii (Materiał prasowy)
WP

Chyba nie ma osoby, która nie czekała by na te mega-produkcję Netflixa. Niedawno poznaliśmy odtwórcę głównej roli. Geralta z Revii zagra Henry Cavill. Aktor znany z roli Supermana.

Każda kolejna informacja o serialu rozgrzewa cały internet. Teraz tych newsów może być mniej. Wszystko przez hejt jaki spadł po opublikowaniu rzekomych plotek, że do obsadzenia roli Ciri poszukiwana jest dziewczyna o innym kolorze skóry niż biały. Fanów oburzyła niekonsekwencja twórców w stosunku do fabuły popularnej sagi Andrzeja Sapkowskiego czy gry.

WP

Jak widać pracę nad serialem są już na zaawansowanym etapie. Jednak showrunnerka stanowczo deklaruje:

- * Muszę teraz mniej czytać, a więcej pisać. Inaczej nigdy tego nie skończymy. *– i zapowiada przerwę od publikowania wszelkiej treści na Twitterze.

WP

Kiedy w wyszukiwarkę na Netflixie wpiszemy ‘’The Witcher’’ wyświetla się nam data na rok 2019. Pytanie czy aż do jego premiery nie będziemy dostawać żadnych informacji zza kulis?

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP