Talent ShowSharon Osbourne oskarża stację NBC o dyskryminację

Sharon Osbourne oskarża stację NBC o dyskryminację

Sharon Osbourne oskarża stację NBC o dyskryminację
Źródło zdjęć: © ONS.pl

07.08.2012 10:06, aktual.: 25.11.2013 13:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sharon Osbourne, która rozstała się ostatnio z programem * America's Got Talent, w końcu podała przyczyny swojej rezygnacji. Żona *Ozziego Osbourna przyznała, że do podjęcia tego kroku zmusiło ją kierownictwo stacji NBC, która z powodu choroby jej syna wycofała się z jego udziału w nowym programie. Odejście Sharon jest więc znakiem solidarności z nieuleczenie chorym synem.

Sharon Osbourne zaskoczyła niedawno widzów programu "America's Got Talent" niespodziewanym oświadczeniem o rezygnacji z udziału w programie, w którym jurorowała przez sześć ostatnich edycji.

W chwili ogłoszenia tej wiadomości na Twiterze, gwiazda nie podała powodów swojej decyzji. Teraz jednak, aby uciąć niepotrzebne spekulacje, zdradziła, że chodzi o bezprecedensowe potraktowanie przez władze stacji jej syna, u którego niedawno zdiagnozowano nieuleczalną chorobę..

Jack Osbourne niebawem miał pojawić się w najnowszym programie "Stars Earn Stripes", w którym gwiazdy rywalizują ze sobą w survivalowych konkurencjach. Jednak gdy choroba gwiazdora wyszła na jaw, producenci wycofali swoje zaproszenie dla Osbourna, argumentując to, ostrym rygorem na planie programu, zbyt wymagającym, jak na stan zdrowia Jack'a.

- Po prostu nie mogę udawać. Ta decyzja jest przejawem dyskryminacji i to w dodatku kiepsko przeprowadzonym. Czas ruszyć z miejsca - powiedziała Sharon Osbourne.

Producent programu, David Hurwitz twierdzi jednak, że udział Jack'a w programie był jedynie rozważany. Co prawda odbyły się wstępne rozmowy, jednak gwiazdor nie był jeszcze oficjalnie zatrudniony.

Wiadomość o chorobie Jack'a obiegła media w połowie czerwca b.r. U 26-latka zdiagnozowano stwardnienie rozsiane.

Obraz
© (fot. ONS)
Obraz
© (fot. ONS)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także