Trwa ładowanie...
d44k52u

Shannen Doherty ma powody do radości. Gwiazda zakończyła chemioterapię

Shannen Doherty od niemal dwóch lat walczy z rakiem piersi. Od momentu zdiagnozowania postanowiła mówić otwarcie o swojej chorobie i dokumentować przebieg leczenia w nadziei, że pomoże to kobietom, które są w takiej samej sytuacji, jak ona. Ostatnio pochwaliła się, że zakończyła chemię i naświetlania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Shannen Doherty ma powody do radości. Gwiazda zakończyła chemioterapię
(Instagram.com)
d44k52u

Doherty, która skrupulatnie dokumentowała przebieg leczenia, nie omieszkała podziękować opiekującym się nią lekarzom. Dr Leslie Botnick wraz z zespołem z oddziału onkologii doczekali się także wspólnego pamiątkowego zdjęcia. Aktorka, opisując kolejne etapy kuracji, nie ukrywała, że cały czas może liczyć na wsparcie lekarzy, bliskich i męża. Swoją historią walki z chorobą chce pokazać kobietom zmagającym się z podobnymi schorzeniami, że nie są same i dodać im otuchy.

Teraz aktorka może już otwarcie chwalić się, że duża część walki z nowotworem zakończyła się pomyślnie. 45-latka, która przez cały czas trwania wykańczającej terapii ćwiczyła jogę i taniec, wygląda już znacznie lepiej. Widać też odrastające włosy. Obecnie wyjawiła fanom, że ma zamiar cieszyć się życiem i podróżować z mężem. Kolejne badania planowane są dopiero na kwiecień. Gwiazda dowie się, czy leczenie pomogło i czy nie ma żadnych przerzutów nowotworu piersi.

   Instagram.com
(Instagram.com)
   Instagram.com
(Instagram.com)

Zobacz także: #dziejesięwkulturze: jaki projekt zaangażowała się Shannen Doherty?

d44k52u

Podziel się opinią

Share
d44k52u
d44k52u