Trwa ładowanie...

"Sexy mama": Kasia Cichopek nie chce drugiego dziecka. Bo...

Share
"Sexy mama": Kasia Cichopek nie chce drugiego dziecka. Bo...Źródło: newspix.pl
d3i2xqa

[

]( http://www.fakt.pl )
Choć *Kasia Cichopek (29 l.) świetnie czuje się w roli mamy, na razie nie planuje drugiego dziecka. Dlaczego? Kasia musi się teraz skupić na swojej karierze, która niestety nieco podupadła.*

d3i2xqa

Narodziny dziecka zawsze niosą za sobą wielkie zmiany. Kasia też doskonale o tym wie. Gdy trzy lata temu okazało się, że jest w ciąży, musiała zrezygnować z głównej roli w serialu „Tancerze”. Wtedy jednak była na szczycie i nie musiała obawiać się o swą pozycję na rynku.

Teraz jest niestety nieco gorzej a kolejna ciąża mogłaby sprawić, że Kasia w ogóle zniknęłaby z rynku. Aktorka więc świadomie zrezygnowała na razie z powiększenia rodziny.

– Myśleć i marzyć o kolejnym dziecku zawsze można, ale my nie spieszymy się tą decyzją. Skupiam się teraz na projektach, z którymi jestem od dłuższego czasu związana, czyli jest to „M jak miłość”, program „Sexy mama” i oczywiście zapraszam do teatru – powiedziała Faktowi.

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

* Cierpienie Wendzikowskiej. Co się stało? FOTY*

d3i2xqa

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3i2xqa

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3i2xqa
d3i2xqa