Trwa ładowanie...

Sexy mama Dorota Berezowska: Już nie udaję, że mnie nie ma

Sexy mama Dorota Berezowska: Już nie udaję, że mnie nie maŹródło: newspix.pl
d1fpxz6
d1fpxz6

[

]( http://www.fakt.pl )

d1fpxz6

Ostatnio życie nie rozpieszczało Doroty Berezowskiej (40 l.), dziennikarki z Warszawy. Ma za sobą nieudane małżeństwo, jej nastrój często dołował.

Jednak dzięki programowi „Sexy mama” w Polsat Cafe Dorota wreszcie uwierzyła w siebie. Dorota samotnie wychowuje 6-letnią córkę Kaję. Po rozwodzie znalazła się na życiowym zakręcie. Ciągłe życie w biegu oraz natłok obowiązków doprowadziły do tego, że zaczęła wątpić, czy ma szansę jeszcze przeżyć coś wyjątkowego.

Wtedy zadzwoniła koleżanka i zaproponowała udział w programie „Sexy mama”. Dorota od razu pomyślała, że to może być punkt zwrotny w jej życiu. Tak też się stało.

– W programie zrobiłam sobie marchewkowe włosy i teraz nie mogę już udawać, że mnie nie ma! – cieszy się Dorota w rozmowie z Faktem. – A ponadto dostałam awans w pracy, a myślałam, że szef będzie miał dosyć moich ciągłych zwolnień na nagrania. Ale najważniejsze, że jej córka Kaja zaakceptowała mamę po metamorfozie, jaką przeszła podczas programu. – Kaja zawsze chciała, żeby mama wyglądała pięknie jak królewna – kończy szczęśliwa Dorota.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Wiśniewski wyda w sylwestra 100 tysięcy

d1fpxz6
d1fpxz6

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fpxz6