Trwa ładowanie...

"Sexy mama": Czy Kasia i Marcin pokonają kryzys?

Share
"Sexy mama": Czy Kasia i Marcin pokonają kryzys?Źródło: newspix.pl
d2lvyuv

[

]( http://www.fakt.pl )
Dlaczego przestali się pokazywać razem? *Kasia Cichopek (29 l.) i Marcin Hakiel (28 l.) kiedyś byli nierozłączni. Na każdej wielkiej imprezie, na których gwiazdorskie małżeństwo pojawiało się często, można było zobaczyć ich blisko siebie, pogrążonych w rozmowie. Od jakiegoś czasu podczas oficjalnych imprez Marcin nie towarzyszy swojej żonie.*

d2lvyuv

Czy to zły znak dla ich związku, który przecież od zawsze uznawany jest za idealny? W ubiegłym tygodniu telewizja Polsat z pompą ogłaszała swoje jesienne plany. Na hucznej imprezie nie mogło zabraknąć Kasi, która co prawda ostatnio ma mniej zawodowych zadań w stacji ze słoneczkiem, ale jest z nią mocno związana. Kasia wyglądała pięknie, rozsyłając na lewo i prawo promienne uśmiechy. Ale wieczór spędziła w towarzystwie kolegów z planu. Marcin się nie pojawił.

Podobnie było dwa tygodnie temu, podczas konferencji poświęconej polsatowskiemu „Festiwalowi Piękna”, którego Cichopek była jedną z prowadzących. I choć podczas tego medialnego spotkania ogłaszano, że Kasia – która dawno nie robiła nic poza graniem w „M jak miłość” – znów będzie prowadziła poważną imprezę, Marcin też nie był obecny. A przecież jest nie tylko mężem Kasi, ale i prowadzi jej interesy jako menedżer.

Plotki na temat kryzysu w związku jednej z najsłynniejszych par polskiego show biznesu pojawiły się kilka tygodni temu. Jak donosili informatorzy, małżonkom – znanym dotychczas z idealnego porozumiewania się w każdej kwestii – coraz częściej zdarzały się nieporozumienia i ciche dni. Dobrze poinformowani twierdzili również, że i Marcinowi, i Kasi zdarzają się samotne wyjścia. Coś, co dotychczas było nie do pomyślenia...

Bo przecież od kiedy para poznała się w II edycji „Tańca z gwiazdami” a ich miłość rozkwitła na oczach milionów widzów, zakochani byli praktycznie nierozłączni. Także ślub pary relacjonował ze specjalną sesją fotograficzną jeden z kolorowych magazynów. Teraz fotografom już nie jest łatwo złapać Kasię i Marcina razem. Hakiel nie chciał z nami rozmawiać na temat swojego małżeństwa. Czy uda im się pokonać ten kryzys? Czas pokaże.

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Szyc ma córkę, a teraz chce mieć synka

d2lvyuv

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2lvyuv

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lvyuv
d2lvyuv