Trwa ładowanie...

"Sexy mama": Cichopek zawiozła męża do seksklubu! Po co?

Share
"Sexy mama": Cichopek zawiozła męża do seksklubu! Po co?Źródło: Fakt
d13ii3r

[

]( http://www.fakt.pl )
O tak wielką wyrozumiałość nikt pewnie nawet nie podejrzewał *Kasi Cichopek (29 l.). Okazuje się, że aktorka nie ma nic przeciwko wizytom swego męża, Marcina Hakiela (28 l.) w seks-klubach.*

d13ii3r

Ba! Kasia nawet sama podwozi ukochanego do miejsc, gdzie powietrze jest aż gęste od erotyzmu. To się nazywa mieć zaufanie...

Niejedna kobieta na wieść o tym, że małżonek spędzi wieczór w kipiącym od seksu klubie go-go, powiedziałaby twardo: Nie! Zgrabne kobiety tańczące na barze przy metalowych rurkach i do tego odziane tylko w skąpą bieliznę to w końcu ogromna pokusa. Kasia jednak najwyraźniej jest pewna zarówno swych wdzięków, jak i odporności swego męża. Skąd to wiemy?

Kilka dni temu aktorka podjechała z Marcinem pod jeden z warszawskich klubów go-go. Ku zdziwieniu przechodniów wcale nie weszła z nim do środka. Marcin dostał od niej słodkiego buziaka i usłyszał tylko, że ma się dobrze bawić. Tancerz wraz z kolegami wszedł do tej jaskini uciechy, a Kasia jak gdyby nigdy nic odjechała.

– Kasia jest bardzo wyrozumiała, a ja tam byłem na wieczorze kawalerskim kolegi – powiedział nam Marcin. Cóż, z pewnością niejeden mężczyzna zazdrości teraz Hakielowi partnerki, bo taka żona to prawdziwy skarb!

(fot. Fakt)
Źródło: (fot. Fakt)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Gardias nie chce ślubu

d13ii3r

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d13ii3r

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13ii3r
d13ii3r