Trwa ładowanie...

"Sexy mama": Cichopek desperacko walczy o karierę

Share
"Sexy mama": Cichopek desperacko walczy o karieręŹródło: newspix.pl
dznz1ci

[

]( http://www.fakt.pl )
Stoi grzecznie w kolejce na castingach do seriali i filmów, razem z mniej znanymi aktorkami. *Kasia Cichopek (29l .) zaczęła walczyć o swoją podupadającą karierę. Czy niedługo nastąpi zwrot w jej zawodowym życiu?*

dznz1ci

Aktorka postanowiła zawalczyć o utrzymanie się w pierwszej lidze, z której ostatnio zaczęła wypadać. Kiedyś propozycje zawodowe i serialowe same do niej przychodziły. Teraz jednak Kasia postanowiła nie siedzieć za założonymi rękami, tylko walczyć o swoje.

– Tak, to prawda, chodzę na castingi do seriali – powiedziała Faktowi Kasia Cichopek. – Mam kilka nowych propozycji i zastanawiam się nad nimi – mówi, nie precyzując jednak, o jakie propozycje chodzi.

Na razie Cichopek gra wyłącznie w serialu „M jak Miłość”, od którego zaczęła się jej kariera. Miejmy nadzieję, że Kasia nie zostanie zapamiętana jako aktorka wyłącznie jednej roli...

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

* Gajos padł na kolana przed diwą*

dznz1ci

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dznz1ci

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dznz1ci
dznz1ci