Trwa ładowanie...
db6nlir

SEXEDPL w "Na Wspólnej". Anja Rubik robi to dobrze

O seksie i nie tylko. Przede wszystkim o byciu świadomym swojego ciała i swoich praw. Wygląda na to, że Anja Rubik podjęła współpracę z produkcją "Na Wspólnej". Efekt będzie widać na ekranie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Problem edukacji seksualnej jest wyzwaniem nie tylko w Polsce
Problem edukacji seksualnej jest wyzwaniem nie tylko w Polsce (Facebook.com)
db6nlir

Anja Rubik w mediach społecznościowych pochwaliła się współpracą z produkcją serialu "Na Wspólnej". W odcinku z 20 maja będzie można zobaczyć książkę wydaną i wypromowaną przez modelkę. To efekt akcji #sexedpl, dzięki której Anja rozpoczęła dyskusję na temat seksu, ale nie tylko. W książce, wydanej już jakiś czas temu, podjęto tematy związane z seksualnością, świadomością swojego ciała czy praw kobiet. Bez tabu o seksie.

Jak widać, Rubik nie osiadła na laurach. W "Na Wspólnej" widzowie będą mogli teraz śledzić wątek Antoniny, adoptowanej córki Zuzy i Kamila. Antosia dostaje od Zuzy książkę #sexedpl. Rubik na Facebooku i Instagramie opublikowała krótką zapowiedź tego, co stanie się w odcinku.

I trzeba przyznać, że to bardzo dobry ruch. Serial dociera od lat do zróżnicowanej publiki i przedstawia różne problemy. Scenarzyści przebrnęli przez setki wątków. Było o poronieniach, o HIV, o rozstaniach, zdradach małżeńskich nie wspominając. Był poruszany też temat gwałtu, o czym już w Wirtualnej Polsce wspominaliśmy.

Czym tym razem twórcy serialu poruszą wątek dojrzewania, odkrywania seksualności przez nastolatki? Wygląda na to, że tak. Problem edukacji seksualnej jest wyzwaniem nie tylko w Polsce. Jak świat długi i szeroki bardzo często jest to temat tabu. Książka Rubik w pewien sposób je przełamała w Polsce. Ciekawi, jak zostanie poruszony ten temat teraz w "Na Wspólnej"?

db6nlir

Podziel się opinią

Share
db6nlir
db6nlir