Trwa ładowanie...
d3q471g

Seth MacFarlane miał zginąć 11 września. "Mój samolot uderzył w WTC"

Seth MacFarlane to twórca takich komedii jak "Głowa rodziny", "Amerykański tata" czy "Ted". W jednym z odcinków swojego serialu żartował z zamachu na World Trade Center, co wzbudziło spore kontrowersje. Nie każdy wie, że MacFarlane sam mógł być jedną z ofiar 11 września.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Seth MacFarlane miał 28 lat, gdy doszło do zamachu na WTC
Seth MacFarlane miał 28 lat, gdy doszło do zamachu na WTC (ONS.pl)
d3q471g

11 września 2001 r. MacFarlane miał wyruszyć w podróż z Bostonu do Los Angeles. Agent wykupił mu miejsce w samolocie, który tego samego dnia został przejęty przez terrorystów i uderzył w południową wieżę World Trade Center. Wszyscy pasażerowie zginęli. Co w tym czasie robił MacFarlane? Leczył kaca w oczekiwaniu na kolejny lot.

Jak zmieniały się siostry Kardashian?

Twórca "Głowy rodziny" opowiadał w wywiadach, że dzień przed lotem do Los Angeles miał wykład w bostońskim college'u. Po oficjalnym wydarzeniu wybrał się do baru i nie ukrywa, że mocno przeholował z alkoholem. I właśnie to uratowało mu życie.

d3q471g

Następnego dnia po prostu zaspał i nie dojechał na czas na lotnisko. Dla MacFarlane'a nie był to wielki problem, bo wcześniej zdarzały mu się takie spóźnienia. Kiedy więc już znalazł się na lotnisku i usłyszał, że jego samolot właśnie odleciał, zadzwonił do agenta i poprosił o zabukowanie kolejnego lotu.

Później po prostu zasnął w poczekalni. Ze snu wybudził się po ok. 45 minutach. Wokół panowało wielkie poruszenie. MacFarlane spojrzał na ekran telewizora, gdzie transmitowano wydarzenia z Nowego Jorku.

- Odwróciłem się do faceta, który siedział obok i powiedziałem: To był samolot, w którym powinienem się znajdować – mówił komik, który później wykorzystał wątek 9/11 w swoim serialu animowanym "Głowa rodziny".

d3q471g

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3q471g

Podziel się opinią

Share
d3q471g
d3q471g